24.04.19 Update altcoinov 2.0 – ETC, ZIL, BNB

0
analýza

Bitcoin prekonal LAST HIGH a týmto sa otvorila cesta k hladine 5785 USD. Aktuálne cena testuje hornú časť trendového kanálu, kde trh môže nájsť support a otestovať, tak SWING LEVEL. No v prípade, že sa dnes trh uzavrie pod hladinou 5380 USD, tak cena môže otestovať key level.

ETC/BTC – Testujeme support

Ethereum Classic narazil na silný support na hladine 0.001 BTC, odkiaľ nastala silná reakcia býkov. Momentálne sa cena drží nad supportom a je dosť možné, že sa trh pokúsi otestovať modrú rezistenciu a to v prípade, keď BTC neurobí nejaký väčší pohyb. Zatiaľ stále pretrváva dlhodobý downtrend a v prípade, že trh prekoná support, tak ETC môže utvoriť nové minimum. Celkovo, ak trh bude chcieť krátkodobo rásť, tak sa cena musí udržať nad modrou rezistenciou okolo hladiny 0.0011 BTC.

ZIL/BTC – Nové LOW ? 

Zilliqa aktuálne prekonala svoj dlhodobý support a vytvorila, tak nové minimum. No zatiaľ však nie je rozhodnuté, kam bude trh smerovať. Situáciu je potrebné dobre pozorovať a hlavne sledovať, ako sa uzavrie dnešná sviečka. Je možné, že trh utvorí v blízkych dňoch formáciu, ktorá môže naznačiť menší rast a tak cena bude môcť krátkodobo otestovať úroveň 0.00000430 BTC. Celkovo by však nastal potenciál otesávať modrú trendline, no dlhodobý downtrend sa ešte neskončil. Podľa mňa nie je vhodné do trhu vstupovať bez signálu.

BNB/BTC – Korekcia pokračuje 

Binance Coin utvoril nové HIGH a následne vytvoril obratovú formáciu 123 HIGH. Aktuálne trh zastavil na prvom supporte, odkiaľ sa cena môže ešte pokúsiť otestovať žltú rezistenciu a následne  bude trh chcieť otestovať key level. Celkovo, však bude treba sledovať, ako  bude trh reagovať na key level, pretože prerazením dostane príležitosť otestovať nižšie hodnoty. Tento coin má stále dlhodobý potenciál rastu a takéto korekcie prinášajú dobré príležitosti k nákupom.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na