24.04.19 Technická analýza LTC/USD – Cena pod supportem a Bitcoin nad propastí

0
trading11 analyza

Krvavá středa, tak by se dal nazvat dnešní market altcoinů. Vypadá to však jako snaha klesnout co nejníže a urvat dobrou startovní úroveň předtím, než Bitcoin padne do korekce. Bitcoin klesl k úrovni 5 400 $, a pokud dnes před zavřením daily padne cena k 5 350 – 5 300 $, může to být spouštěč korekce. Zatím se pouze zdá, že cena otestovala rezistenci. A teď záleží na tom, jak bude dál cena reagovat. Pro další růst by bylo třeba dostat cenu nad 5 600 $ a tam ji udržet. Ovšem na daily se vytvořila RSI divergence, která je dalším negativním signálem do skládanky.

Litecoin spadl pod support v úrovni 80 – 84 $. V poslední analýze jsem zmínil úroveň 84 $ jako key level, nad kterým by měla zavřít weekly svíce. Tím by se potvrdilo udržení support úrovně a byl by to příslib dalšího růstu.

Střednědobý trend……………………….uptrend
Dlouhodobý trend…………………………downtrend

Bohužel weekly se zavřela pod úrovní 84 $, přesně to bylo 83.71 $. Ještě další týden poté byla situace částečně nerozhodná, ale i na konci následujícího týdne zavřel negativně.

Aktuálně se Litecoin obchoduje za 72 $, ale očekávám pokles k úrovni 68 $. Ovšem pokud tato úrovně korekci nezastaví, bude výprodej pokračovat až k úrovni 58 $. V této oblasti by již korekce mohla zeslábnout, pod touto úrovní 58 $ se nachází support 50 $. Proto bych se spíše soustředil na celou oblast 58 – 50 $ a čekal bych na signál k obratu. Trochu se však obávám, jestli případná korekce Bitcoinu nezatlačí ceny altcoinů na nová minima. Je totiž podivné, že Bitcoin drží cenu 5 400 $, zatímco altcoiny ztrácí desítky procent, a to i altcoiny vázané na dolar.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na