26.06.18 Technická analýza BTC/USD – Shrnutí od IX..

5
trading11 analyza

Během dne se na trhu neodehrálo nic zásadního. Cena pomalu vyklesává pod hlavní down trendline. Trh opět stojí před dalším rozhodnutím, kam s kurzem. Prostor k růstu máme, ale i potřebu jít stále dolu.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Kurz postupně vyklesává a konsoliduje pod rezistencí dlouhodobé down trendline. Zároveň se drží nad supportem, vedeným od low close svící korekce ATH. Dnes ale jen srhnutí ve zkratce.

Supporty pro nejbližší chvíle jsou azuro znčená trendline, hladina 6000 a 5800$.

Rezistence down trendline (červená),  MA30 a 55, 6400, 6600 a 7000$.

Už jsem si pomalu zvykl, že potvrzené průrazy na kryptoměnovém trhu v krátkodobém horizontu moc neznamenají. Ovšem z dlouhodobého hlediska mají mnohé do sebe. Proto předpokládám, že krátkodobý průraz pod cenu 6000$ se projeví až po nějaké době. Pokládám tento průraz za platný, ačkoliv hlavní roli bude mít až uzavření minimálně denní svíce pod touto cenou. K tomu zatím ale nedošlo.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Prostor pro růst je potenciálně k hladině 8000$, kde se nachází aktualizovaná neckline korekce. Je třeba počítat s tím, že kurz může vystoupat až k této rezistenci. Dlouhodobě ale očekávám stale pokles. Jako minimální hladina pro pokles mi vychází, a to se nijak nemění, 4800 – 5000$. Důvody, proč si stále stojím za touto hladinou, jsou několikrát popisovány v předchozích analýzách. Narážím na hladinu Hidden gapu.

Predikce berte jako vždy s rezervou, nízká kapitalizace, a tím i prostor pro snadné výkyvy kurzu, dělají z predikcí laciné čáry. Jsou to jen vyznačené možnosti pro představu..


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat. Výuka také probíhá Forexovém trhu EUR/USD.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SassoTommy1529Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sasso
Člen
Sasso

Momentálne prebieha celkom dlhá „bitka“ medzi 6160 – 6180(90)..zas chcú s nami…Preferujem zajtra UP..

Martin
Člen
Martin

Uz by to mohli seknout pod 6 at je klid a jasno… Na denim grafu je uz druhy mesic videt pekne schody…

Martin
Člen
Martin

Je to rizeny sestup i ty pumpy, od zacatku poklesu z 10k jasny vzorec, takze cekam za tyden 5800 a dalsi propad.. Mozna potrva jeste mesic nez pujdem na 4,8 .. Doufam,ze tam se to zastavi a probehne nejaka konsolidace ne obrat na 5m grafu (abychom stihli nakoupit 😀 bo stanovit cenu ostatnich men s nastavenim nakupu predem by nemuselo byt presne a je rozdil koupit 10 nebo 12 coinu za penize co mam,kdyz pak za mesic,dva bude jeden stat 20tis.kc-napr eth).. 🙂

Tommy1529
Člen
Tommy1529

Je to porod, doufejme že červenec bude zelenější. Standardně trh krvácí před prázdninama každej rok, letos je to ale obecně negativní, kvůli klesající tendenci od začátku roku Chtělo by to alespoň měsíc pozitivního růstu, kdo má tohle obchodovat 🙂 Chtělo by to vyrovnat ztráty trochu 😀

Sasso
Člen
Sasso

Pozerám na 6H graf na finexe, nieje tam MS? Aj keď close open na rovnakej úrovni..