27.10.18 Technická analýza WAN/BTC – Návrat k supportu a potom opět UP?

Share This Post

Jak si můžete povšimnout, tak trh je přímo závislý na chování Bitcoinu. Spousta coinů ještě pořád nenašla své dno, které by se dalo označit jako neprostupné. Bitcoin by mohl na krátký čas dosáhnout, v případě růstu, k předchozí konsolidační úrovni 6500-6600 $. Nicméně zatím nic nenaznačuje tomu, že by chtěl Bitcoin posílit nad hodnoty např. 7000 $. Přiblížil se konec týdne, a tak tedy uvidíme, jestli se něco změní v týdnu následujícím, ale osobně si myslím, že měsíc budeme zavírat v oblasti 6200 $.

Problém je v tom, že nemáme ukazatele jako mají klasické trhy, které mohou prozradit, co by tak mohl trh Bitcoinu udělat. Mnoho odborníků se však shoduje na tom, že pokud Bitcoin nezačne v následujícím měsíci růst, tak bude následovat propad pod 6000 $.

Altcoin Wanchain začíná klesat do supportu v úrovni 0.0001550 BTC, kde by mohl výprodej zpomalit, případně obrátit směr. V případě otočení nás bude zajímat úroveň předchozího high swingu 0.0001730 BTC. V aktuální situaci nám toto high poslouží jako testr budoucího vývoje, protože opětovné selhání by znamenalo pravděpodobně větší propad než jen k supportu 0.0001550 BTC.

Současný support 0.0001550 BTC bude velmi pravděpodobně otestován. Pokud by tato oblast nedokázala zadržet současný výprodej, tak bude následovat nejspíše propad k úrovni 0.0001400 BTC. Celkově má trh potenciál dosáhnout k úrovni 0.0001900BTC, později dokonce až 0.0003100 BTC. Zatím však budeme sledovat předchozí high 0.0001730 BTC a reakci, až se trh tomuto high zase přiblíží, což může být již začátkem příštího týdne. Překonání této úrovně 0.0001730 BTC bude mít pravděpodobně pozitivní vliv na další růst k resistanci 0.0002250 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...