29.05.18 Technická analýza LTC/USD – Pevná půda pod nohama?

Share This Post

Tak jako jiné altcoiny i Litecoin reaguje na pozitivní náladu Bitcoinu. Pro LTC je tato reakce a otočení směru spojené s reakcí na supportu v úrovni 115 $ a pokud bude BTC konsolidovat v úrovni nad 7200 $ lze očekávat další posilování. V případě, že by se Bitcoin začal opět propadat pod úroveň 6800 $, by pravděpodobně support na LTC tlak medvědů nevydržel. Zatím se zdá, že by LTC mohl mít ambice trochu zkonsolidovat poslední propad.

Daily trend ………………………………… Downtrend
Weekly trend ……………………………… Downtrend
Volume(24h) ……………………………… $357 920 000 USD / 47 967 BTC

Samozřejmě, tak jako na BTC, ani na LTC nerozhoduje o ukončení výprodeje jediná daily svíce. Budeme si muset počkat na celý týden. Teprve situace na weekly nám může napovědět, jaký bude další vývoj. Samozřejmě, s přihlédnutím k situaci na BTC.

Litecoin – Daily

Stále platí, že nad současnou cenou je komplikovaná oblast 130-140$, kterou nebude snadné překonat. Za předpokladu, že by se Litecoin celý týden udržel nad supportem, vznikne pěkná zelená weekly svíce, která bude na obchodníky působit pozitivně a je možné, že se do trhu vrátí kupci, kteří následně vyženou cenu zpátky nad resistanci do oblasti 150-160 $.

Zatím nemá smysl rozebírat situaci dopodrobna. Důležité je, že support nás podržel před dalším propadem a dokonce i weekly svíce zatím vypadá pozitivně. Je však začátek týdne a proto nemá weekly žádnou vypovídající hodnotu.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...