30.04.18 Technická analýza EOS/USD – Dochází nám šťáva

Share This Post

EOS je hvězdou posledních týdnů a mnoho obchodníků si klade otázku co bude dál. Kam cena poroste, kdy přijde korekce? Jasnovidec nejsem, ale EOS je technický coin, a proto po překonání současného maxima musí nastat reakce. K takové reakci dochází dnes a většina lidí neví jak má tuto brzdu chápat. Podívejte se na H4 jakou kruhovou trajektorii EOS za poslední dny vykreslil. Takový trh si o korekci přímo říká.

Čistě po technické stránce bude důležitý dnešní průběh celého dne, především nás bude zajímat jestli dokáže být dnešní daily svíce silnější než včerejší, která prolomila předchozí maximum.

Zatím je to taková hra na silnějšího, vyhraje medvěd nebo býk? Mám prodat své coiny nebo to mám držet?

EOS/USD – H4

Pokud dnes vyhraje medvědí nálada, tak nás s velkou pravděpodobností čeká korekce, která přepálenému trhu může pouze prospět, ale kam se v takovém případě může cena EOS propadnout?

Korekce nemusí být nijak dramatická, pokud je coin připravený dále růst. Prvním supportem, který může korekci zastavit bude úroveň 15-14 $.

Je to první support, jako takový nemusí prudký výprodej spojený s panikou a opouštěním pozic vydržet. Pokud by byl pokles stejně razantní jako předchozí růst, tak cena pravděpodobně support prorazí a zamíří k druhému supportu, který je mnohem silnější z důvodu souběhu dvou klouzavých průměrů MA100 a MA200.

Indikátor MACD také naznačuje větší korekci, proto se přikláním k tomu, že dnes prostě vyhraje medvěd a první support s velkou pravděpodobností navštívíme. Tam bude jak jsem již naznačil záležet na reakci trhu.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje pred vývojom digitálnej meny centrálnej banky USA (CBDC)

Robert Kiyosaki, autor bestselleru "Bohatý otec, chudobný otec", varuje...

Vzostup kryptomien v Brazílii prinútil centrálnu banku k sprísneniu regulácie

Guvernér brazílskej centrálnej banky v prejave pred finančnou a...

Nový americký zákon požaduje, aby firmy hlásily mimořetězcové transakce vládě

Nový zákon ve Spojených státech má za cíl požadovat,...

MicroStrategy opäť nakupovala, teraz už drží viac ako 158 tisíc bitcoinov

Spoločnosť MicroStrategy, ktorá sa zaoberá oblasťou business intelligence a...

Medvede potrebujú do zajtra dostať cenu bitcoinu pod 26 000 USD

Kurz ceny bitcoinu včera okolo obeda začal silne stúpať....

Cena bitcoinu v ohrození? Index amerického dolára potvrdzuje býčí „zlatý kríž“

Index sily dolára (DXY) dosiahol 22. septembra najvyššiu úroveň...