TOP 3 důvody, proč DOGEcoin vystřelil o 123 % a dosáhl 0,144 USD

zdroj:kryptomagazin.sk

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Nejoblíbenější memecoin na světě za sebou má skvělé dny. Jeho hodnota stoupla o více než 100 % těsně poté, co Bitcoin dosáhl nového historického maxima. DOGE se tak poprvé v historii obchoduje za více než deset centů a zápasí s kryptoměnou Chainlink LINK o desátou příčku na coinmarketcapu.

Dogecoin DOGE v dubnu - 4h graf
Dogecoin DOGE v dubnu – 4h graf

Pozitivní sentiment na trhu s altcoinmi a nová altseason

Pokud alespoň trochu sledujete kryptoměny, jistě jste si všimli, že za poslední týden ceny prudce rostou. XRP dokonce udělal zisk 100 %, BNB v dubnu stoupl o čtyři stovky a i Ethereum se již obchoduje na historickém maximu.

Když kryptoměny rostou, spekulativní coiny mají také pumpy. A přesně to se stalo Dogecoinu. Nějaký velký hráč vytušil, že přišel správný čas, využil nízkou likviditu na burzách a nakoupil množství Dogecoinů. Jejich cenu tím vystřelil na rekordní hodnoty a nyní může potichoučku prodávat.

Elon Musk tweetoval o Dogecoinu

I největší troll na twitteru nedávno pomohl Dogecoinu. Krátce po pumpě publikoval tento obrázek s popisem: “Doge štěká na Měsíc.” Očividně tím myslí, že Dogecoin jde TO THE MOON! Ale nemůže to napsat přímo, protože by ho zase začali šikanovat američtí regulátoři.

Elon Musk tento rok ukázal, že jeho jediný tweet dokáže pohnout celým trhem. V lednu hned dvakrát napumpoval Bitcoin a způsobil růst Dogecoinu o minimálně 1000 %. A rozhodně s tím nehodlá přestat.