Akcie burzy Coinbase se obchodují na NASDAQu – zatím je to propadák

zdroj:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Tak jsme se dočkali! Z americké kryptoburzy Coinbase se stala veřejná společnost. Po letech čekání se její akcie začaly obchodovat na první veřejně burze. Pod tickerem COIN je najdete na NASDAQu a za první dvě hodiny obchodování zaznamenaly významný pokles.

Obchodovat se nakonec začalo na nižší ceně, než jakou jsme očekávali. Zatímco COIN futures jsme ještě kolem oběda viděli za 580 dolarů, na NASDAQu proběhl první obchod za 380 dolarů.

Akcie burzy Coinbase po zalistování na NASDAQ začaly klesat

Cena pak chvíli rostla až na 430 dolarů, což je aktuálně historické maximum. Od té doby však už dvě hodiny klesáme a v době psaní tohoto článku je cena již “pouze” 330 dolarů. Kapitalizace burzy tak padla výrazně pod 100 miliard dolarů. Tuto hodnotu má firma při ceně 381 dolarů za jednu akcii.

Coinbase COIN
Coinbase COIN – minutový graf

Tak jako tak, 330 USD je také pohádkově vysoká hodnota a CEO burzy Brian Armstrong si může pogratulovat k jednomu z nejúspěšnějších vstupů na burzu v historii. Většina firem nikdy nedosáhne hodnoty, kterou má Coinbase dvě hodiny po zalistování na NASDAQ. A Brianův majetek má po dnešku podle časopisu Forbes hodnotu 6,5 miliardy dolarů. V 38 letech je to rozhodně dobrý výkon.

Odhady optimistů se však nenaplnily a dokonce se ozvali i tací, kteří celou tuto událost označili za propadák. Bude zajímavé sledovat, na jaké ceně se COIN v budoucnosti ustálí, a zda budou akcie této burzy korelovat s pohyby Bitcoinu.

Naši nejnovější technickou analýzu Bitcoinu naleznete v tomto článku.

Bitcoin začal padat po zalistování COIN

Bitcoin BTC - minutový graf
Bitcoin BTC – minutový graf

Hodnota Bitcoinu krátce před zalistování akcií COIN na NASDAQ dosáhla 63 800 dolarů. Od tehdy však už jen padá a aktuálně je o celé dva tisíce níže. Bitcoin tedy, podobně jako akcie Coinbase, prochází menší korekcí. Bude zajímavé sledovat, na jaké hladině se odrazí.

Z ceny 60 000 USD se v posledních týdnech stal silný support. Pokud se tam dostaneme, mohla by to být dobrá šance na nákup.

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Chcete obchodovat Bitcoin a množství dalších kryptoměn, Coinbase je rozhodně dobrá volba. Hlavně, pokud tam ještě nemáte účet. Vytvořte si ho přes >>> tento odkaz <<< a po prvním nákupu nad 100 dolarů získáte bonus 10 USD ZDARMA.

Zde najdete návod na získání bonusu:

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.