Altseason – Proč většina kryptoměn roste, zatímco Bitcoin stagnuje?

zdroj:kryptomagazin.sk

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Trh s kryptoměnami v dlouhodobém horizontu vždy následuje Bitcoin. Většina digitálních mincí, až na pár výjimek, respektuje jeho pohyby. Občas se však stává, že nějaký ten altcoin převezme iniciativu a ostatní ho následují.

Něco podobného se děje i nyní. Tokeny BNB a XRP v posledních dnech vytvořily neskutečné zisky, Ethereum dosáhlo historického maxima a na trhu se spustila vlna chamtivosti. Tradeři a spekulanti nakupují alty a očekávají, že brzy přijde velký bullrun.

Ve skutečnosti však může přijít přesný opak a je třeba si na to dát pozor. Záleží na tom, co byl prvotní impuls růstu v posledních dnech. Pokud šlo o zvýšený příliv kapitálu od institucí, je to dobré znamení. Ale pokud je celá tato altseason založena na chamtivosti, bude mít velmi krátké trvání a krvavý konec.

Altseason pokračuje i bez Bitcoinu

Pokud chcete zisky, tak můžete opatrně přesunout nějaké peníze do altcoinů. Některé vytváří opravdu zajímavé procenta. Zatímco Bitcoin stagnuje, Ethereum za posledních sedm dní vzrostlo o 16 %.

Ještě lépe je na tom Binance Coin (BNB), který za týden zvýšil svou hodnotu o třetinu. A probudilo se i XRP.

XRP dnes překonalo hodnotu jednoho dolaru, za týden vytvořilo zisk 70 % a probojovalo se na čtvrtou příčku v tržní kapitalizaci. Po delší době tak předběhlo stablecoin Tether (USDT). U XRP jsou vertikální pohyby úplná klasika. Tento coin nikdy nestoupá normálně. Drtivou většinu mincí má v rukou jeden hráč, který manipuluje s cenou.

Chcete si i vy nakoupit nějaké kryptoměny, na burze Binance najdete všechny zajímavé mince a mnoho začínajících coinů s obrovským potenciálem. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz < << a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

A pokud si chcete zvýšit zisky při obchodování, určitě využijte naše velikonoční slevy a získejte profesionální technické analýzy trhu, signály a kurzy za poloviční ceny!

  • Trading11 VIP  – Základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn.
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn.

Více o našich produktech a kurzech naleznete zde.

Proč altcoiny stoupají, když Bitcoin stagnuje?

Přístup do naší VIP skupiny, signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!

 

>>> Získejte Trading11 signályanalýzy a kurzy <<<

Pokud se podíváte na coinmarketcap, můžete si všimnout, že drtivá většina kryptoměn vytvořila za poslední týden dvouciferné zisky, což může znamenat dvě věci.

  1. Altcoiny jsou citlivější na příliv kapitálu a dopředu hlásí, že Bitcoin brzy vystřelí na nové ATH.
  2. Tradeři a spekulanti vyměňují BTC za alty, aby měli nějaké zisky.

Pokud se potvrdí první možnost, tak je to super a jdeme TO THE MOON! Pokud se však ukáže, že tato altseason vznikla na základě chamtivosti, bublina při prvním negativním pohybu Bitcoinu splaskne a všechny zisky budou pryč. Takže buďte opatrní

Jak je na tom Bitcoin? Přečtěte si náš nejnovější přehled trhu: