Analytik očekává náhlý pád Bitcoinu na 11 300 $ – Zde jsou důvody

Analytik očekává náhlý pád Bitcoinu na 11 300 $ - Zde jsou důvody

Náhlá změna likvidity na burzách způsobí tvrdý pár Bitcoinu o 2000 $, predikuje on-chain analytik Cole Garner

Pekelná svíčka přichází! Varuje na Twitteru známý analytik Cole Garner. Ve své analýze predikuje, že bullrun z posledních týdnů skončí rychle a tvrdě. Základ jeho argumentace tvoří Liquidity index BLX od Brave New Coin, který zaznamenal výrazný pokles.

Mohlo by vás zajímat: NÁVOD – Nakupujte kryptoměny kartou BEZ POPLATKŮ!

Analytik na základě Bitcoin Liquidity Indexu predikuje další dump

Podobný scénář za poslední měsíce zaznamenal již dvakrát a Liquidity index dnes zasvítil potřetí. Naposledy v srpnu cena Bitcoinu po dosažení 12 000 $ klesla zpět na deset tisíc a následoval pomalý návrat zpět. Cole nyní očekává něco podobného.

Za potenciální low pro Bitcoin Garner označil hladinu 11 300 $, což by znamenalo propad o 15,4 % z dnešního high.

V naší VIP skupině na Trading11.com pravidelně sledujeme Bitcoin a dáváme tipy na zajímavé a ziskové altcoiny. Členství můžete nyní získat na 14 dní zdarma a k tomu dostanete přístup do LIVE Trading Room na sedm dní.  

>>> Získat VIP členství na 14 dní ZDARMA <<<

Tradeři jsou bullish a s pádem nepočítají

Nálada na trhu s kryptoměnami je momentálně velmi pozitivní. Bitcoin po pohybech z posledních týdnů dodal jistotu traderům, kteří se nyní dívají spíše nahoru než dolů. I tradingview indikátor po dlouhé době konečně hlásí buy.

Čtěte také: Banka JP Morgan je bullish! Očekává dlouhodobý Bitcoin bullrun

Bitcoin má ale tendenci dělat přesný opak toho, co se od něj očekává. V minulosti již mnohokrát překvapil, a v neklidném období před americkými volbami se může stát leccos.

V každém případě si tedy dávejte pozor a zajistěte vaše pozice stoplossy. Kam je umístit? O tom jsme se včera bavili na našem streamu. Přihlaste se k odběru kanálu BitLink, ať vám nic neunikne.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.