NÁVOD – Nakupujte kryptoměny kartou BEZ POPLATKŮ!

0
NÁVOD - Nakupujte kryptoměny kartou BEZ POPLATKŮ!

Okamžitý nákup kryptoměn kartou na burze Binance.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

První nákup kryptoměn s dobrými poplatky je zdlouhavý proces. Musíte si vytvořit účet na burze, ověřit vaši totožnost, připojit bankovní účet, poslat malé množství peněz na ověření, poslat více peněz a za ty konečně nakupovat. Celý proces kvůli pomalým bankám trvá několik dní. Další možností je nakupovat na slovenských směnárnách nebo pomocí kreditní karty. Zde však namísto desetin procenta jsou až 5% poplatky!

Pokud však chcete rychle nakoupit, ale ještě nemáte ověřený účet na burze, nyní máte jedinečnou možnost využít nulových poplatků na burze Binance! Dokonce si ani nemusíte vytvořit účet. Postačí zadat údaje o vaší kreditní / debetní kartě a kryptoměny jsou na cestě. Nakupovat můžete v českých korunách, či v eurech.

>>> Klikněte sem a nakupujte kryptoměny kartou bez poplatků <<<

Nakupovat můžete množství kryptoměn – od Bitcoinu, Etherea, BNB až po TRON či XLM.

Více o Binance

Binance je v současnosti největší kryptoměnová burza na světě. Denně se v ní obchodují coiny v celkové hodnotě 5-20 miliard dolarů. Tuto burzu používají miliony lidí a nabízí vše – od nákupů kartou přes klasické obchodování až po obchodování s až 125x pákou.

Mohlo by vás zajímat: Robert Kiyosaki: Vakcína proti koroně způsobí pád Bitcoinu

Binance nabízí obchodování širokého spektra kryptoměn. Poplatky na této burze si můžete snížit až na polovinu tím, že si zakoupíte burzovní kryptoměnu Binance Coin. Účet na burze Binance by měl mít každý správný fanoušek kryptoměn.

Návod k vytvoření účtu naleznete v tomto článku. Celý proces je jednoduchý a nezabere vám moc času. Jen při připojování bankovního účtu budete muset pár dní čekat kvůli pomalým bankovním transakcím.

Burza Binance chystá i vlastní kartu, pomocí níž budete moci všude platit v kryptoměnách. O jejích výhodách / nevýhodách, poplatcích atp. se dočtete zde:

Binance Card – Jak ji získat, používat, kolik stojí a výše poplatků

avatar
  Subscribe  
Upozornit na