Robert Kiyosaki: Vakcína proti koroně způsobí pád Bitcoinu

0
Robert Kiyosaki: Vakcína proti koroně způsobí pád Bitcoinu

Světoznámý finanční guru a autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“ Robert Kiyosaki nedávno na svém Twitteru označil USA za zbankrotovanou zemi s 28bilionovým dluhem (28 000 000 000 000 $). Prohlásil také, že, pokud se objeví systémové řešení pandemie koronaviru (účinná vakcína), vzácné kovy a kryptoměny začnou padat, což bude skvělá příležitost k nákupu.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

I když vakcína proti COVID-19 nemusí být dokonalé řešení, jak nedávno podotkl ředitel evropské kanceláře WHO. Ukazuje se totiž, že vyvíjené vakcíny budou účinné pouze pro některé části obyvatelstva: WHO – Vakcína nemusí pomoci, musíme se naučit žít s koronavirem

Robert Kiyosaki tvrdí, že propad těchto komodit bude pouze DOČASNÝ. Skutečným problémem USA totiž není koronavirus. Ten pouze odhalil slabiny amerického systému. Skutečný problém představuje masivní $28bilionový dluh, který z velké části vlastní Čína a $120 bilionů sociálních povinností. Zlato, stříbro a Bitcoin jsou podle Kiyosakiho nejlepší investice.

Kiyosaki v srpnu doporučoval: Kupujte Bitcoin, než přijde velká bankovní krize!

Buffett investuje do zlata a Kiyosaki bije na poplach

Velkou indicií ve prospěch koupě Bitcoinu či vzácných kovů je podle Kiyosakiho i nedávná investice Warrena Buffetta. Berkshire Hathaway snižuje své pozice v bankovním sektoru a koupila akcii kanadského těžaře zlata Barrick Gold. Buffett nedávno také investoval do technologické společnosti před IPO. Ještě před rokem by něco takového bylo nemyslitelné. A nezapomeňme na investice do japonských obchodních domů. Zatím tam putovalo 1 % portfolia Berkshire.

Keiser v interview na adresu Warrena Buffetta řekl:

„Utíká pryč od dolaru, to je podle mě jasné. To, že jeden z nejúspěšnějších investorů se zbavuje dolarů, by mělo být varovné znamení.“

Známý komentátor Max Keiser si myslí, že Warren Buffett eventuálně začne nakupovat i Bitcoin (nebo spíše akcie zajímavých BTC mining společností).

Závěr – Doufejme, že vakcína bude úspěšná

Modleme se tedy, aby byl vývoj vakcíny proti koronaviru úspěšný. Akciovým trhům to dá pěkný boost, investoři tak přesunou svůj kapitál, Bitcoin a vzácné kovy ve výsledku začnou padat a nám to dá skvělou příležitost nakoupit před dalším parabolickým růstem.

Ten přijde již příští rok a skončí až na 100 000 $! Tvrdí PlanB (číst dále):

Nastal čas jít na 100 000 $ !!! – tvrdí PlanB

avatar
  Subscribe  
Upozornit na