Bitcoin už zase stoupá! Překonal 11 100 $

0

Po pádu ze začátku září mnoho fanoušků kryptoměn začalo pochybovat, zda bude Bitcoin bullrun pokračovat. Rezistence na 12 000 $ je velmi silná a překonat ji bude náročné. Ani směrem dolů to však nejde. Bitcoin třikrát tvrdě otestoval hladinu 10 000 $ a ta třikrát odolala.

Během minulého týdne se do trhu začal vracet kapitál, což jsme mohli vidět na rostoucích cenách altcoinů. Po dlouhém spánku se dokonce vzbudil i Binance Coin (BNB), který během několika dnů vytvořil 33% profit, a dostal se na sedmou příčku v kapitalizaci.

Nastal čas jít na 100 000 $ !!! tvrdí PlanB

Bitcoin překročil 11 000 $

Dnes však opět kraluje Bitcoin, který zaznamenal růst o 2,5 % a dokonce prorazil hladinu 11 000 $. Tuto cenu jsme identifikovali jako silnou rezistenci a překonat ji nemusí být jednoduché. Na konci července ji Bitcoin prorazil jedním rozhodným pohybem, tentokrát však roste pomalu. Na 11k tedy ještě očekáváme rodeo.

Jak vidíte na grafu nahoře, Bitcoin dnes dokonce překonal 11,1k, avšak pouze na chvilku a pak se opět stáhl.

Chcete nakupovat? Na Binance nyní můžete za pár sekund koupit kryptoměny pomocí kreditní či debetní karty a neplatíte ŽÁDNÉ POPLATKY! Nákupní link naleznete v tomto článku.

1D BTC / USD - bitstamp
1D BTC / USD – Bitstamp

Pokud vás zajímá obchodování, v naší VIP skupině pravidelně publikujeme analýzy a predikce pro Bitcoin a vybrané altcoiny. Navíc, 3měsíční členství je nyní dostupné s historicky nejvyšší slevou! Tak si ji nenechte ujít. Máme nejlepší ceny na trhu.

Pohled na daily graf vypadá opravdu dobře. Můžeme vidět, že Bitcoin je vysoko nad rezistencemi, které ho od května do konce července omezovaly v růstu, a aktuálně je již na cenách z brzkého srpna. Do trhu se vrátil optimismus a Bitcoin už několik dní nabírá momentum. Je však sporné, zda to vydrží.

Tento pohyb jsme avizovali už včera v naší analýze. Bitcoin nakonec nevyplnil CME gap na 9700 $ a dere se nahoru. Podle našeho ekonoma Jaroslava tento růst vypadá přesvědčivě. Přečtěte si celou analýzu, pokud chcete vědět více:

Analýza Bitcoinu (BTC) – Vyplnění gapu prozatím odloženo, jdeme up?

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Slouží pouze pro přehled. Za případné ztráty způsobené nakupováním / prodáváním kryptoměn neneseme odpovědnost. Investice do kryptoměn jsou extrémně rizikové. Než se do toho pustíte, udělejte si vlastní průzkum a nespoléhejte na články na internetu.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na