Analýza BTC – cena neudržela 31 000 $, minimum však nemusí být daleko

Share This Post

BTC nakonec podle očekávání neudržel support na hladině 31 000 $. Nacházíme se tedy v novém korekčním legu a budeme hledat nové lokální minimum. Objemy se během krátkodobého výprodeje zvýšily.

Hlavní kryptoměna pokračuje v korekci a po neudržení hladiny 31 000 $ může v budoucnu toto pásmo sloužit jako rezistence. Nejbližší dny proto budeme hledat lokální minimum, které vznikne okamžitým odražením nebo v patternu 123 bottom formation.

Zajímají vás obchodní strategie? Více se dočtete zde – Jak obchodovat Bitcoin v horších časech? Tato strategie dokáže generovat slušné zisky

BTC blízko minima?

Supportního hladina se nachází na hladině 27 000 $, ovšem to neznamená, že se minimum nemůže vytvořit i dříve. V každém případě pokud trend má otočit musíme bezpodmínečně vidět nárůst objemů. To, že objemy během propadu narostly je normální, protože jsme neudržely support, ale na druhé straně při lokálním minimu se objemy musí zvýšit ještě více.

BTC / USD 4H.  Zdroj: TradingView
BTC / USD 4H. Zdroj: TradingView

Nejbližší rezistence se nachází na hladině 31 000 $ a další až na 32 820 $, kde je point of control. Na druhé straně jsme si řekli, kde se nachází support a to na hladině 27 000 $. Obrat nám však může predikovat i RSI. RSI totiž konečně vstoupilo do fáze přeprodanosti. 

Prečítejte si také předcházející analýzu BTC – Analýza BTC – tento týden ukáže, zda vstoupíme do nové korekce

Jak vidíme na grafu Bitcoinu, všechny předešlé případy flagové struktury RSI během korekčních legů skončily při pozitivní divergenci na fázi přeprodanosti. To očekávám i v tomto případě. To, zda se ale minimum vytvoří ve véčkovém tvaru nebo 123 bottom formation, neví nikdo. Z krátkodobého hlediska bychom však měli být blizko minima.

Chceš se naučit analyzovat grafy? Máme tu pro tebe VIP trading room. Najdeš zde signály, denní update trhu, 200 video návodů a hlavně pomoc od profesionálních traderů. S námi nezmeškáte žádnou příležitost na trhu. Kryptoměny, indexy a forex denně monitorujeme za tebe a hledáme signály, které následně předáme do naší skupiny.  >>> Shlédnout nabídku <<<

Related Posts

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...