Grayscale plánuje založit první DeFi fond – Co nového přinese?

Grayscale plánuje založit první DeFi fond - Co nového přinese?
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Společnost Grayscale Investments oznámila, že pracují na spuštění prvního DeFi fondu na světě. Jak bude vypadat, se dočtete v tomto článku.

První DeFi fond již brzy

Grayscale Investments spravuje aktuálně největší kryptoměnový fond na světě, jehož kapitalizace se pohybuje na hodnotě přibližně 30 miliard. To jsou 3% z celé kapitalizace kryptoměn. V nabídce najdeme například Bitcoin fond, Litecoin fond a další produkty. Michael Sonnenshein jako generální ředitel společnosti se vyjádřil, že pracují na spuštění prvního Defi fondu. Celkově se bude jednat o jejich 15. produkt.

Tento fond, respektive index, na základě něhož bude fond fungovat, má v sobě zahrnut známé kryptoměny jako AAVE nebo UNI.

Pokud jsi začátečník a chceš poprvé investovat na burze s nízkými poplatky, vyzkoušej burzu Binance. S otevřením účtu přes náš odkaz získáš 5% slevu.

Jak bude tento Grayscale fond fungovat?

Cenový vývoj se bude vyvíjet podle zisků nebo ztrát balíku několika Defi altcoinů. Jejich cena, respektive pokles nebo růst, se zprůměruje a podle toho se určí na každý den, jaká bude cena jejich vlastního Defi indexu. Podle výkonu koše těchto altcoinů investoři buď vydělají, nebo půjdou do mínusu.

Firma má už něco podobného na altcoiny. Pokud investoři nechtějí nakupovat pouze Bitcoin, ale zase nemají zájem jít ani do velkého rizika, Grayscale má pro ně altcoin fond, kde je vybrán balík kryptoměn. Do vybraných mincí potom Grayscale investuje peníze investorů. A cena se vyvíjí od poklesu nebo růstu všech altcoinů, které jsou v tomto indexu.

Grayscale nedávno rozšířilo své portfolio i o altcoin Cardano: Grayscale přidává do svého portfolia i Cardano – Způsobí to velký růst?

Nepromeškej naše další zpravodajství a přihlas se k odběru novinek (návod najdeš zde). Nezapomeň nás také sledovat na našem facebooku.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.