Domů Novinky Krypto fanoušci s napětím očekávají dokument o Ethereu – za 3 dny...

Krypto fanoušci s napětím očekávají dokument o Ethereu – za 3 dny tvůrci vybrali 1,9 milionu USD

zdroj:kryptomgazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Fanoušci kryptoměn s napětím očekávají dokument o druhé největší kryptoměně EthereumPremiéra je naplánována na zimu 2023. Scénář filmu bude prezentován jako “nekonečná zahrada”, ve které bude blockchain vyobrazený jako “decentralizovaný ekosystém s půdou, rostlinami a hmyzem.”

Dokument má již nyní pozitivní vliv

Prvotní kampaň tvůrců dokumentu výrazně překonala jejich očekávání. První kolo crowdfunding pro dokumentární film s názvem “Ethereum The Infinite Garden” dokázalo vysbírat až 1 035,96 ETH což představuje přibližně 1,9 milionu USD.

Přečtěte si také: Analýza na Ethereum – Bude pokračovat pokles?

Kampaň začala 14. července s cílem podpořit tvůrce celovečerního filmu. Podstatná část dokumentu bude zaměřena i na inovativní aplikace blockchainu Ethereum a také na komunitu fanoušků a vývojářů Etherea v čele s jejich zakladatelem a vůdcem Vitalikem ButerinemKampaň byla oficiálně ukončena v pátek 16. července, přičemž samotné příspěvky probíhaly prostřednictvím kryptografické sítě Mirror.

O zakladateli ETH si můžete přečíst také v tomto článku: Vitalik Buterin je miliardář! Vděčí za to raketovému růstu Etherea

“Jsme ohromeni podporou komunity. Za 3 dny jsme výrazně překonaly náš cíl.”

95 % vybraných prostředků bude použito přímo na produkční rozpočet filmu. 3 % se rozdělí na granty s názvem Gitcoin na podporu open-source projektů Etherea. Zbývající 2 % poputují jako dar pro Carbonfund.org, která podporuje snižování globálních emisí uhlíku.

Tvůrci projektu vypustili sérii tokenů Infinite Garden (NFT), které jsou vázány na vybrané titulky ve filmu. Tři nejvýraznější podporovatelé následně získali tři jedinečné NFT navrženy digitálním umělcem Pplpleasrem, který je známý vizualizacemi pro filmy jako Batman vs. Superman, Wonder Woman a jiné.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.