ANALÝZA COMP a UNI – Tyto tokeny dělají závratné zisky – Víte proč?

Elonův památný tweet byl zvěčněn v Bitcoin blockchainu, co to ale znamená?
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dne 30. ledna Uniswap (UNI) a Compound (COMP) dosáhly nové maximální hodnoty, zatímco celý sektor DeFi nadále stoupá. UNI vyletěl na nové historické maximum 20,50 USD a cena COMP udělala totéž, přičemž se obchodovala na 340 USD.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

COMP / USD
COMP / USD

Za posledních 30 dní byl celý decentralizovaný finanční sektor v silném vzestupu. Navíc údaje z DeFi Pulse ukazují, že celková uzamčená hodnota (TVL) vzrostla z 16,43 miliardy dolarů 2. ledna na nové historické maximum 30. ledna (27,67 miliardy dolarů).

Čtěte také: Ripple zatahuje Ethereum do sporu se SEC! První jednání asi nedopadlo nejlíp

TVL v DeFi
TVL v DeFi

Nárůst ceny COMP následuje po nedávném vydání nového modulu řízení a inovací na rozhraní comp.vote. To nyní umožňuje členům komunity ušetřit na poplatcích hlasováním prostřednictvím podpisu namísto transakcí prováděných v řetězci.

DeFi se stává atraktivnějším

Tento týden kontroverze kolem investičních makléřských společností a akcií GameStop a AMC poukázala na DeFi a kryptoměny jako možnou alternativu k centralizovanému tradičnímu finančnímu sektoru.

Zakladatel společnosti Robert Leshner v tweetu uvedl, že nedávný vývoj ukázal, že “dlouhodobou odpovědí” na čas, který je potřebný pro vyrovnání obchodů s Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC), je, aby trhy běžely na blockchainech.

Čtěte také: Elonův památný tweet byl zvěčněn v Bitcoin blockchainu, co to ale znamená?

UNI – grantový program

Grantový program Uniswap byl představen 20. ledna jako způsob, jak pomoci rozšířit ekosystém burzy.

Vývojáři, kteří mají zájem o účast, mají nyní možnost předložit návrh a získat finanční prostředky na vývoj projektu, který přidává na hodnotě celkové platformě. Podle informačního kanálu Uniswap z Twitteru bylo za 14 dní od otevření aplikací “@uniswapgrants” 40 podání grantů.

UNI / USD
UNI / USD

Od uvedení grantového programu se cena UNI zvýšila o 160%. Uniswapův rostoucí TVL, denní objem transakcí a nadšení investorů z nadcházejícího uvedení v3 jsou dalšími faktory, které podporují nárůst UNI na nové historické maximum.

Mohlo by vás také zajímat:

DeFi projekty jsou nejrychlejší část trhu a patří jim budoucnost: TOP 5 DeFi coinů

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.