ANALÝZA krypto trhu – Bearish trend za námi a začátek altcoinové sezóny!

0
ANALÝZA krypto trhu - Bearish trend za námi a začátek altcoinové sezóny!

Během posledních dní nám krypto trh přinesl menší překvapení. Jelikož kryptoměny jsou již téměř 3 roky v bearish trendu, dalo se očekávat, že již během tohoto léta přijde otočení trendu a postupně začnou mince růst. Avšak asi jen málokdo by ještě před týdnem očekával, že většina highcap altcoinů (a dokonce i shitcoinů) udělá během několika dnů i 50% zhodnocení. Nemluvě o 400% zisku na ADA a LINK. Co za tímto růstem mohlo být?

Na trhu můžeme velmi často najít 3 různé struktury. Bullish, bearish a sideways. Obvykle se právě sideways struktura tvoří na dně, kdy prodávající již nemají dostatečnou sílu. A naopak nakupující si ještě nejsou jisti se vstupem do trhu, proto tak nepumpují ceny aktiv nahoru.

Přesně takový cenový vývoj formou sideways struktury očekávala většina traderů. Kryptoměny nás však opět překvapily. A dovolím si tvrdit, že bearish market se sideways strukturou jsou již za námi. Osobně si myslím, že nejbližší 2 roky bude trh převážně růst. Na druhé straně si nemyslím, že 400% zhodnocení jako na ADA bude na každodenním pořádku. Je třeba počítat i s tvorbou korekčních struktur. Ani v roce 2017 nedělaly mince každý týden 400% zhodnocení. Potupným tempem se dostaly až na svá ATH.

K aktuální situaci na trhu jsme pro vás připravili speciální videoupdate:

Přečti si také: ANALÝZA ceny Bitcoinu – Připravte se na velký pohyb

Co se událo minulý týden?

Minulý týden nám na našich portfoliích přinesl velmi zajímavé zhodnocení v řádech desítkách procent. Aktuálně i nadále, hlavně na mincích, které ještě tak nevyletěly, se tvoří zajímavé obchodní příležitosti, jež se vyplatí využít a nakoupit danou kryptoměnu. Na Trading11.com jsme pro vás připravili hromadu analýz na několik altcoinů. Většina z nich se poměrně dobře obchodovala. I nadále očekáváme minimálně ještě jeden cenový pokles, který nám dá šanci nakoupit levněji.

Trading11.com není stránka, na které vám řekneme, kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni učinit správná rozhodnutí. Pokud chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud se zajímáš o trading, určitě doporučujeme navštívit sekci našich členstev na webu Trading11.com. Kromě několika členstev je možnost výběru z více kurzů, nebo dokonce společná členství, která jsme vytvořili ve spolupráci s tradery z CZ/SK scény. Stejně tak doporučujeme Vysokou škola tradingu, která z tebe udělá za jeden měsíc pořádného tradera.

Využijte 20% slevu na kurz v předprodeji a zkombinujte ji s tímto slevovým kupónem.

VST25

Tento kupón má deset použití. 
SLEVA 25 %
na všechny produkty v naší Vysoké škole tradingu.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na