Analýza SC, STRAT, IOTA, SUSHI, MAID – Tyto altcoiny mají obrovský potenciál

0
Analýza SC, STRAT, IOTA, SUSHI, MAID - Tyto altcoiny mají obrovský potenciál zhodnocení

Na trhu je mnoho altcoinů, ale ne všechny indikují ideální čas na nákup. My se spolu podíváme na méně známé altcoiny, které však mohou zajistit vysoké zisky navzdory nižší kapitalizaci. Platí totiž, že na trhu je mnoho podhodnocených altů, které již nemají kam dlouhodobě padnout, ani když sletí BTC směrem dolů. Analýzu BTC najdete ZDE.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

SC / BTC

Siacoin zaznamenal trojitý vrchol na hodnotě 44sth (satoshi). Momentálně jsme pod dynamickou podporou a budeme hledat novou, která pravděpodobně nastane přibližně na úrovni 22 – 24 sth. Počkáme si na vyšší maxima a po potvrzení 1-2-3 bottom můžeme jít do ideálního nákupu, a to dlouhodobě. Objem obchodování také potvrzuje bull market, protože při růstech stoupá a při korekcích klesá. Target SC je až na 70sth, což představuje 150% zhodnocení vkladu. Stop-loss necháváme na 17sth.

Siacoin

Čtěte také – UniSwap (UNI) udělal za dva dny 200% zisk – Kde se dá koupit?

STRAT / BTC

Stratis je v korekci typu descending wedge a momentálně se blížíme k podpoře na 4120sth, kde se nachází point of control. Je sporné, zda pod něj dáme stop-loss, osobně bych ho dával až pod 3000sth. Tam však neklesneme a naopak očekávám blízké zastavení korekce na podpoře a znovu otočení trendu. Dlouhodobý target na STRAT je 12000sth, což představuje 170% zhodnocení.

VRSTVA

IOTA / BTC

IOTA je také v měsíční korekci a blížíme se k jejímu konci. Pár dní můžeme ještě klesat, ale je třeba býti připraven na nákup. Ten může nastat na podpoře PoC (Point of Control) 2200sth. Důležité je dosahovat vyšších minim a následně při proražení maxima mezi nimi nakupovat. Dlouhodobý target IOTA je 5400sth, což představuje zhodnocení 120 %. Stop-loss osobně doporučuji pod hlavní podporu někde kolem 2000sth.

JOTA

SUSHI / BTC

SUSHI je již třetí den v uptrendu a dosáhli jsme vyšších minim (bod 1 a 3 na grafu). Potřebujeme však překonat lokální maximum mezi nimi (bod 2 na obrázku). V tom případě nebude pro cenu problém dosáhnout cíle na hodnotě 2350sth. Jde tak o zhodnocení našeho vkladu o 35 %. Stop-loss nastavujeme pod bod 1 a hlavní podporu na hodnotě 1150sth. Momentálně ale nepředpokládám, že by se cena měla vyvíjet směrem na tuto hodnotu.

SUSHI

Čtěte také – POTVRZENO: EU kompletně zreguluje kryptoměny! Je to důvod k obavám?

MAID / BTC

MaidSafeCoin byl dlouhé měsíce v korekci a cena se z ní konečně dostala ven. Vytvořili jsme maximum na 1030sth a od té doby jsme testovali předcházející rezistenci jako podporu. Budeme vytvářet pravděpodobně vyšší lokální minimum a v tom případě budeme sledovat proražení maxima na 1030sth. Pokud ho prorazíme, jdeme do méně rizikového longu při vysokém možném zhodnocení.

SLUŽKA

avatar
  Subscribe  
Upozornit na