Bitcoin analýza – maxima jsou stále klesající, podaří se ceně dosáhnout targetu 45 600 $?

Bitcoin pokračuje ve vlajce.
Bitcoin pokračuje ve vlajce. Zdroj: Shutterstock.com/Antonův Serg

Bitcoin pokračuje v korekční struktuře a navzdory poslednímu odrazu stále nepotvrdil definitivní dno. Klíčové je vytvořit rostoucí minimum. Pojďme se spolu podívat na potenciální target současného vývoje grafu a také na potenciální medvědí scénář. Podaří se Bitcoinu zastavit na posledním minimu?

BTC se momentálně snaží otestovat předešlou několikadenní sideway strukturu jako support na hladině 42 650 $. V případě, že se mu to podaří a vytvoří zde minimum, cena bude směřovat na rezistenci zhruba 45 600$ . Ani dosažení této hladiny by však neznamenalo definitivní potvrzení konce korekce.

Bitcoin stále nepotvrdil dno korekce.
Bitcoin stále nepotvrdil dno korekce. Zdroj: TradingView

Začátečník? Nevadí! V naší VIP skupině se kromě prvního nákupu kryptoměn naučíš ziskově obchodovat na burze a staneš se profesionálním obchodníkem. Čeká tě více než 15 kurzů a 200 hodin vzdělávání. Navíc v rámci členství získáš kompletní přístup k 50 analýzám a všem našim otevřeným obchodům. To vše jen od 40 EUR na měsíc. >>> Objednat VIP členství <<<

Přečti si také – Bitcoin je 3. nejvyhledávanější slovo v Česku za rok 2021 podle Google trends

Bitcoin pokračuje ve struktuře

V případě, že by Bitcoin nakonec neudržel krátkodobý support na 42 650 $, nejpodstatnější by bylo respektovat hladinu kolem 40 000 $. Pokud by totiž cena spadla pod předchozí minimum, korekce by se mohla prodloužit na další support na 37 000 $. Hladina 40 000$ je dlouhodobě významný support, ale neznamená to, že nemůže být překonán.

Dominance mezitím vytvořila klesající minimum a graf dlouhodobě klesá. Je dost možné, že se podíváme znovu na historická minima až na zónu kolem 36 %. Krátkodobé zvýšení by mohlo nastat, pokud by Bitcoin začal nový rostoucí trend a kapitalizace by se začala přelévat. Dlouhodobě jsme však na dominanci spíše bearish.

Mohlo by tě zajímat – Dosáhne Bitcoin konečně hodnoty 100 000 USD a jaký bude rok 2022 pro kryptoměny?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.