Nejšťastnější těžaři Bitcoinu si odnášejí 266 000 USD – pravděpodobnost jejich úspěchu byla 1:1 400 000!

Dva těžaři získali 266 000 za šikovnost
Dva těžaři získali 266 000 za šikovnost. Zdroj: Shutterstock, 3DStach

Před pár dny se dvěma menším těžařům povedl opravdu husarský kousek. Díky šikovnosti, odvaze i štěstí se oba obohatili o 6,25 BTC, což v té době činilo částku 266 000 USD!

266 000 dolarů jako odměna za dovednost

Ohromný až fantastický sled událostí. Jiným způsobem se ani nedá nazvat to, co se podařilo dvěma menším těžařům z těžebního poolu Solo CK.

V pondělí 10. ledna se jednomu z nich podařilo s naprosto skromnou kapacitou hashování 126 TH/s vytěžit blok Bitcoinu. Odborníci na těžbu BTC byli šokováni. Jedním z nich je také člen rady pro těžbu BTC Hass McCook. Ten uvedl, že pravděpodobnost počinu, který se těžařům povedl, byla 1:1 400 000.

„Říct, že je to velmi vzácné, je slabé slovo. Toto je šílené štěstí v práci a velmi neobvyklá událost. Mít k dispozici 0,000072 % hash rate znamená, že v průměru Solo CK získá 0,000072 % bloků, tedy přibližně 1 z 1 400 000.“

Dva úspěchy v rozmezí několika dní je dokonce šance 1 ku miliardě.

Mohlo by tě zajímat: Jak si vytvořit ziskového trading bota snadno a zdarma

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

To, že se to podařilo jednomu těžařovi, je opravdu fantastické. Ale následně se k němu přidal další těžař z téhož poolu. Podle příspěvku na Twitteru od administrátora Cona Kolivase, byl druhý těžař ještě šikovnější, když dokázal vyřešit blok o výkonu 116 TH/s. Čili potřeboval ještě menší výkon než jeho předchůdce. Pravděpodobně využíval jen jednu až tři těžební platformy.

V reakci na prvního šťastlivce Kolivas uvedl:

„Pro zúčastněného těžaře je to šance, která se vyskytne jednou za život.“

Druhému šťastnému těžaři zřejmě prošly hlavou ohromné ​​myšlenky, jestli nepotká štěstí i jeho. Tak to jednoduše zkusil a podařilo se.

Přečti si také: Jaké strategie použít pro Binance staking – až 100% roční zhodnocení!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.