Jaké strategie použít pro Binance staking – až 100% roční zhodnocení!

Share This Post

V tomto návodu si ukážeme, jaké strategie použít při službě Binance staking a co zohlednit, abychom měli maximální možný dosažitelný zisk.

Co je Binance staking?

Jde o službu, v jejímž rámci burza Binance vždy vybere na nějaké období mince, které si můžeme uzamknout a získat tak odměnu. Zisk se pohybuje na úrovni kolem 10 – 100 % ročně. Období, během kterého je třeba mít mince uzamčené, je obvykle v řadách dní až týdnů. Připisování odměny funguje na principu uzamčení mincí na určitou dobu, po které získáme na peněženku své nové mince zcela zdarma. Nesmíme ovšem porušit dohodnutou dobu, po kterou tam mince musíme mít uzamčené, v opačném případě se úrok nepřipíše. Pro začátečníky můžeme doporučit náš předchozí návod na Binance staking, kde se dozvíte, jak to funguje a jak si vytvořit na této službě účet.

Návod na staking: Binance staking – jak na pasivní příjem až do 110,32 % p.a

Návod na celou burzu: Binance recenze – návod, zkušenosti, poplatky a futures obchodování | 2021

Účet na burze Binance si můžeš vytvořit i přes náš link, získáš tak 5% doživotní slevu na všechny obchody a nákupy kryptoměn.

>>Začít stakovat na burze Binance a získat slevu<<

Jaký systém použít?

Osobně porovnávám dva faktory, a to ziskovost kryptoměny a ziskovost stakingu. Poměr rizika a výkonu musí být vždy zachován. To znamená, že raději preferuji investovat do kryptoměny, která má odměnu za staking 10 %, ale je to stabilní a rostoucí projekt, než do kryptoměny, která má také 100% zisk, ale ztrácí na hodnotě. Snažím se hlavně účastnit stakingových akcí, kde jsou převážně kryptoměny z top 50. Osobně mám dva účty. Není důležité, jaká je přesně hodnota účtu, nicméně pro představu řekněme například 10 000 dolarů.

7 000 USD mám vyhrazených čistě na hodl a tyto mince stabilně bez výměny či prodeje držím. Jsou to například mince jako ETH, BTC, BNB, ADA, VET a další. Většinu mincí už lze stakovat. Některé s menší odměnou, jiné s větší. Stabilně to vychází přibližně na 10 – 20 % v rámci zisků ze stakingu + zisk v rámci cenového růstu.

Zbývajících 3 000 USD mám vyhrazených podle aktuálních odměn v rámci stakingu a mince si vždy rozměňuji. V současnosti podle obrázku můžeme vidět, že burza Binance má velmi pěkné zisky pro mince Solana (32,46 %), Cardano (35,67 %) a například AXS (101,12 %). Některé produkty jsou již vyprodané a není možné se zúčastnit stakingu dané mince. V tomto případě je obvykle třeba každý den alespoň 2krát sledovat výkon mincí, aby mi neunikly ty nejlepší akce. Osobně cílím na staking akce s více než 50procentní odměnou. Menší odměny obvykle neřeším. V případě, že je delší dobu vše vyprodáno a není k dispozici mince s vysokou odměnou, investuji své mince na 10 dní i do horší staking akce s odměnou kolem 30 %. Je to ale jen záložní plán, aby mi dlouho nestál kapitál na místě.

Binance staking přehled odměn
Binance staking přehled odměn, zdroj: binance.com

Konkrétní příklady zisků

Osobně mám 3 000 USD vyhrazených na tři různé série stakingové akce. To znamená, že například do Cardana na 10 dní vložím 1 000 USD, ve stejné době mám 1 000 USD například v AXS a rovněž po 1 000 USD mám v Solaně. Když staking akce skončí, tak například namísto 1 000 USD mám na účtu díky odměně již 1 050 USD. Tuto částku dále na 10 dní investuji do dalšího altcoinu. A postupně se mi navyšuje kapitál například o 700 Kč každou 10denní sérii. Zisk můžu vždy kumulovat. To znamená, že za půl roku už nebudu mít pro každou minci vyhrazeno 1 000 USD, ale bude to 1 500 USD, čímž i zisk výrazně poroste a už nebude týdenní odměna 50 USD, ale například 75 USD.

Závěr

Díky stakingu se lze kumulováním kapitálu, případně investováním nových peněz z vlastních rezerv, dostat na pěkné částky. V první řadě je ale nutno myslet na dlouhodobý investiční horizont a spíše si mince nevybírat a raději vkládat na burzu aktivně nový kapitál. Ve srovnání s obchodováním na burze, případně s jinými způsoby jako farming či poskytování likvidity, je staking velmi snadný a ziskový způsob, jak zhodnocovat kapitál. Nemusí vyhovovat každému. Minimálně jako doplněk k hodlu se jistě hodí.

Ve VIP Bitcoin Skupině se naučíš, jak efektivně pracovat se stakingem a trhem. Cílem tohoto projektu je hlavně vzdělávat začínající obchodníky na burze. Skupina ti zároveň nabízí kompletní obchodní servis od signálů přes webináře až po analýzy trhu. Pokud se potřebuješ na něco zeptat nebo doladit, můžeš tak vždy učinit na čtvrtečním VIP streamu. Trading tým ti pomůže. Chci vstoupit do skupiny.

Bitcoin Skupinu sleduj také na Telegramu: https://t.me/czsktrader

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....