Špičkoví obchodníci se nedokážou shodnout na dalším vývoji BTC

Trh s kryptoměnami aktuálně působí velmi nejistým dojmem. Je opravdu sporné a obtížné předpovědět, zda zvítězí býci, čímž se trh vydá vzhůru, nebo budeme svědky dalších medvědích útoků. Kam bude směřovat BTC?

Půjde BTC s býky, nebo vyhrají medvědi?

Bitcoinu se během 13. ledna nepodařilo prorazit rezistenci na úrovni 44 000 USD. Tato lokální rezistence způsobila poměrně velký rozruch mezi špičkovými obchodníky, kteří se aktuálně nedokážou shodnout, kam by mohla cena BTC směřovat. Po zprávách s údaji o inflaci v USA se mnoho obchodníků rozhodlo longovat, ale podle druhé skupiny je přílišná důvěra v tomto případě velmi nebezpečná.

„Někteří bitcoinoví býci se budou muset objevit a vyčistit několik úrovní, ale celé stádo se bude muset objevit, aby je vyčistilo všechny,“ uvedl trader se pseudonymem Material Indicators.

Podle něj je však třeba věnovat pozornost fluktuaci objednávek, která během týdne tvořila těžiště před varováním o možném krachu.

Mohlo by tě zajímat: Jak si vytvořit ziskového trading bota snadno a zdarma

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrade na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Zcela opačný scénář vidí býčí skupina traderů. Podle nich půjdeme vzhůru a ti, kteří pozdě vstupovali do longování, budou nakonec potrestáni.

K situaci se vyjádřil i zkušený obchodník Crypto Ed, který projevoval značný optimismus. Podle něj jsou nižší cenové hladiny natrvalo pryč.

Přečti si také: Jaké strategie použít pro Binance staking – až 100% roční zhodnocení!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.