Počet BTC adres s nenulovým zůstatkem stále roste na nová maxima

Retail řídí růst BTC
Retail řídí růst BTC. Zdroj: Shutterstock.com/Madcat_Madlove

Když se ceny Bitcoinu a kryptoměn po propadu minulý týden zotavovaly, Pascal Gauthier, generální ředitel kryptopeněženky Ledger, řešil otázky týkající se stavu kryptotrhu. V rozhovoru pro CNBC na Crypto Finance Conference v St. Moritz ve Švýcarsku Gauthier řekl, že situace není žádným překvapením. Maloobchodní trend je výrazný a je vždy stejný. Vysvětlil:

Počet adres s minimálním počtem BTC ve srovnání s počtem velryb skutečně roste. Všude na světě je výrazný maloobchodní trend a Bitcoinu důvěřují stále více. Jsou to lidé, kteří budou tlačit cenu nahoře.

Chceš nakupovat Ethereum nebo další kryptoměny? Doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. A jako bonus, když si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<<, získáš navíc doživotní slevu na obchodní poplatky.

Přečti si také – Mike Novogratz je svědkem obrovské poptávky po Bitcoinu od institucí – je za to, že cena půjde nahoru!

Počet nenulových BTC adres na maximu

Nedávné údaje od poskytovatele informací o trhu, společnosti Glassnode, podporují toto tvrzení. Počet BTC adres s nenulovým zůstatkem je na historickém maximu.

Počet adres s nenulovým zůstatkem
Počet adres s nenulovým zůstatkem. Zdroj: Glassnode

Více adres naznačuje, že do sítě bitcoinů vstupuje více uživatelů, což je jasným znamením, že maloobchod je na vzestupu.

Pokud jde o altcoiny, Gauthier vyjádřil zděšení nad projekty, které nedávno překonaly Bitcoin. Navrhl, že letos by mohl být pro některé kryptoměny rokem konsolidace.

Gauthier řekl, že Solana (SOL) má dobrou cenovou nabídku pro nezaměnitelné tokeny a je na dobrém místě, aby mohla soutěžit s Etherem (ETH).

Mohlo by tě zajímat – Bitcoin a Ethereum v roce 2022 za 100 000 $ a 5 000 $ podle Bloomberg Intelligence


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.