Mike Novogratz je svědkem obrovské poptávky po Bitcoinu od institucí – je za to, že cena půjde nahoru!

Share This Post

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz očekává, že cena Bitcoinu klesne pod 40 000 dolarů. Vidí to ale jako pozitivní jev.

Rovněž tvrdí, že osobně zná velké instituce, které procházejí procesem umísťování svých pozic. Majitelé a analytici v těchto společnostech to budou považovat za atraktivní úrovně k nákupu.

Mohlo by tě zajímat: Jaké strategie použít pro Binance staking – až 100% roční zhodnocení!

Co si Mike Novogratz myslí o budoucnosti kryptotrhu?

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital a kryptooptimista Mike Novogratz hovořil o momentálním trhu s kryptoměnami v rozhovoru pro CNBC koncem minulého týdne. Ptali se ho na padající ceny kryptoměn, a samozřejmě je zajímal jeho názor zejména na Bitcoin.

„Součástí bitcoinového příběhu bylo zejména znehodnocení fiat měn po celém světě. Uvidíme ještě kroky Fedu. Dříve či později něco od nich přijde. Kryptoměny měly výborný rok 2021. Je těžké si byť jen představit, že bez jakéhosi pullbacku budeme růst donekonečna. A toto není žádná výjimka.

Výkonný ředitel Galaxy Digial dále dodává: „Vidíme, jak přichází obrovské množství institucionální poptávky. Co se týče růstu kryptoměn, v dlouhodobém horizontu nemám žádné obavy, že by neměly růst.“

Novogratz však varoval, že v nejbližších týdnech budeme mít velkou volatilitu.

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si jej nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Kryptooptimista je v klidu a věří v budoucnost kryptoměn

Novogratze se také zeptali, co si myslí o hranici 38 000 dolarů. Ten odpověděl, že „pro BTC můžeme vidět velký support mezi 38 000 až 42 000 dolary“.

Výkonný ředitel Galaxy Digital dále komentuje: „Znám velké instituce, které se připravují nakoupit a zaujmout pozice. Všichni to budou považovat za atraktivní úrovně k nákupu kryptoměny.“

Určitě jste si všimli, jak Mike Novogratz nejednou řekl, že institucionální investoři vidí „padající“ cenu Bitcoinu jako příležitost k nákupu. Podobné prohlášení měl například v létě, kdy cena BTC klesla pod úroveň 30 000 dolarů.

Cena Bitcoinu za poslední týden klesla o více než 12 %. V době psaní tohoto článku se cena BTC pohybuje pod 42 000 USD.

V září kryptooptimista také řekl, že trh s kryptoměnami je v dobré kondici. 

Podle Novogratze se „ekosystém stal mnohem vyspělejším. Množství investorů, kteří se přesouvají do kryptosvěta, je na ATH“. Velké množství bank pracuje na svém vlastním kryptoměnovém projektu. Jednoduše chtějí dostat kryptoměny ke svým bohatým klientům.“

Čti dále: Bitcoin a Ethereum v roce 2022 za 100 000 $ a 5 000 $ podle Bloomberg Intelligence

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...