Mike Novogratz tvrdí, že se trh začátkem roku 2022 rozjede – do té doby očekává přítomnost medvědů

Mike Novogratz očekává přítomnost medvědů
Mike Novogratz očekává přítomnost medvědů. Zdroj: Google

Generální ředitel populární společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz varuje obchodníky před možným medvědím scénářem, který může v nejhorším případě nastat do konce letošního roku.

Mike Novogratz očekává přítomnost medvědů

Podle Novogratze se s velkou pravděpodobností dočkáme raketového býčího výstřelu, ale až začátkem roku 2022. Do té doby se bude s kryptoměnami obchodovat velmi těžko. Trh by se podle něj měl pohybovat do strany, a v nejhorším případě nastane medvědí scénář. Tyto názory vyjádřil v nedávném rozhovoru pro CNBC.

Pro svět kryptoměn není příliš pozitivní ani akciový propad. Nejhlavnější společnosti na americkém akciovém trhu jako Apple, Tesla a Nvidia se zdají být z technického hlediska rozbité. Takže leden může být pro akciový trh velmi slabý.

Přečti si také: Podle těchto 2 metrik dosáhl BTC dna korekce a rostoucí trend bude pokračovat

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Výhled do budoucnosti

Ve střednědobém horizontu se podle Novogratze nemusíme obávat o stav trhu s  kryptoměnami. Neustálý příliv nových společností a investorů zajistí stabilitu. Opomenul zejména masivní financování NYDIG v hodnotě 1 miliardy USD.

Šéf společnosti Galaxy Digital očekává, že rok 2022 bude velkým bodem zlomu pro DeFi. Tento sektor bude v následujícím roce kralovat světu kryptoměn.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.