Bitcoin bude do konca roka jasným kráľom kryptomien

Share This Post

Bitcoin je pripravený do konca roka 2023 získať kryptomenový trón. Jeho prevaha je totiž jasná vo všetkých aspektoch, hovorí generálny riaditeľ Fedi.

Počas udalosti s názvom Bitcoin2023 v Miami bol vyspovedaný Obi Nwosu, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Fedi, ktorá ponúka protokol pre správu bitcoinových komunít ako alternatívne riešenie pre tých, ktorí nemajú prístup k centralizovaným burzám alebo im nedôverujú.

Bitcoin je najlepšou voľbou

Nwosu počas rozhovoru zdôraznil, že je stále ťažšie popierať, že Bitcoin má najrýchlejší, najlacnejší, najjednoduchší, najviac decentralizovaný a bezpečný ekosystém. Zároveň očakáva, že všetky tieto aspekty do konca roka ešte zosilnejú.

Nwosu uviedol, že či už je cieľom vyvinúť funkčnosť, vytvoriť decentralizovanú sieť sociálnych médií alebo posilniť miestne komunity, je stále zrejmé, že bitcoin je najúčinnejším a najbezpečnejším riešením.

Verí však, že existuje priestor pre ďalšie kryptomeny. Predstavuje si multicoinovú budúcnosť a porovnáva ju s vývojom hudby.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

BTC inovácia určite nie je pomalá

Nwosu ďalej zdôraznil veľké nedorozumenie ohľadom pomalej inovácie bitcoinu. Existuje mylná predstava, že u bitcoinu existuje funkčné alebo škálovateľné obmedzenie, ale skutočnosť je taká, že vývoj ide neuveriteľne rýchlo dopredu. Nwosu tiež dodal, že sa zameriavajú na vytváranie riešení, ktoré sú správne ihneď na prvýkrát a nie je potrebné vykonávať zmeny znova a znova.

Z jeho pohľadu je kryptomena nápad, pretože je kombináciou filozofických a technologických aspektov, ktoré sú vzájomne spojené.

Vysvetlil, že kvôli nehmotnej povahe kryptomien proti nim nemožno bojovať fyzickými silami, ako sú zbrane alebo rakety. Namiesto toho sú zraniteľné voči útokom prostredníctvom dezinformácií a niekedy nevhodné alebo extrémne regulácie.

Záver

Krajiny, ktoré postrádajú vieru v slobodu slova alebo len slobodu celkovo, sa podľa CEO Fedi aktívne zaoberajú prísnou reguláciou voči kryptomenám. Zároveň však verí, že kľúčom k boju proti tomu je opraviť dezinformácie a vytvoriť systémy, ktoré posilnia komunitu.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cointelegraph.com

Related Posts

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...

Ethereum ETF schváleno, tak proč ještě nejsme bohatí?

Mohou existovat dva hlavní důvody, proč se cena etheru...

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...