Bitcoin bude do konca roka jasným kráľom kryptomien

Share This Post

Bitcoin je pripravený do konca roka 2023 získať kryptomenový trón. Jeho prevaha je totiž jasná vo všetkých aspektoch, hovorí generálny riaditeľ Fedi.

Počas udalosti s názvom Bitcoin2023 v Miami bol vyspovedaný Obi Nwosu, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Fedi, ktorá ponúka protokol pre správu bitcoinových komunít ako alternatívne riešenie pre tých, ktorí nemajú prístup k centralizovaným burzám alebo im nedôverujú.

Bitcoin je najlepšou voľbou

Nwosu počas rozhovoru zdôraznil, že je stále ťažšie popierať, že Bitcoin má najrýchlejší, najlacnejší, najjednoduchší, najviac decentralizovaný a bezpečný ekosystém. Zároveň očakáva, že všetky tieto aspekty do konca roka ešte zosilnejú.

Nwosu uviedol, že či už je cieľom vyvinúť funkčnosť, vytvoriť decentralizovanú sieť sociálnych médií alebo posilniť miestne komunity, je stále zrejmé, že bitcoin je najúčinnejším a najbezpečnejším riešením.

Verí však, že existuje priestor pre ďalšie kryptomeny. Predstavuje si multicoinovú budúcnosť a porovnáva ju s vývojom hudby.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

BTC inovácia určite nie je pomalá

Nwosu ďalej zdôraznil veľké nedorozumenie ohľadom pomalej inovácie bitcoinu. Existuje mylná predstava, že u bitcoinu existuje funkčné alebo škálovateľné obmedzenie, ale skutočnosť je taká, že vývoj ide neuveriteľne rýchlo dopredu. Nwosu tiež dodal, že sa zameriavajú na vytváranie riešení, ktoré sú správne ihneď na prvýkrát a nie je potrebné vykonávať zmeny znova a znova.

Z jeho pohľadu je kryptomena nápad, pretože je kombináciou filozofických a technologických aspektov, ktoré sú vzájomne spojené.

Vysvetlil, že kvôli nehmotnej povahe kryptomien proti nim nemožno bojovať fyzickými silami, ako sú zbrane alebo rakety. Namiesto toho sú zraniteľné voči útokom prostredníctvom dezinformácií a niekedy nevhodné alebo extrémne regulácie.

Záver

Krajiny, ktoré postrádajú vieru v slobodu slova alebo len slobodu celkovo, sa podľa CEO Fedi aktívne zaoberajú prísnou reguláciou voči kryptomenám. Zároveň však verí, že kľúčom k boju proti tomu je opraviť dezinformácie a vytvoriť systémy, ktoré posilnia komunitu.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cointelegraph.com

Related Posts

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...

Množstvo Etherea na burzách kleslo na päťročné minimum

Už od septembra 2022 klesá množstvo tokenov Etherea (ETH)...

Ron DeSantis: Ľudia majú právo na Bitcoin

Floridský guvernér Ron DeSantis, známy svojim kladným krypto postojom,...

Bitfinex: Bitcoin sa stále používa ako dlhodobé aktívum

Najnovšia správa kryptomenovej burzy Bitfinex ukazuje, že Bitcoin sa...

Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

Robert Kiyosaki, autor bestselleru Bohatý otec, chudobný otec, nedávno...