Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

Share This Post

Robert Kiyosaki, autor bestselleru Bohatý otec, chudobný otec, nedávno vyzval investorov na ochranu svojich aktív pomocou zlata, striebra a bitcoinu v kontexte aktuálnej politickej a ekonomickej situácie v USA.

Kiyosaki opäť o bitcoine a zlate

Kiyosaki, známy svojimi pesimistickými názormi na globálnu ekonomiku, prejavil svoje obavy ohľadom možnej finančnej krízy. Svoj názor na súčasnú ekonomickú a politickú situáciu v Spojených štátoch amerických vyjadril v sérii príspevkov na sociálnej sieti Twitter.

Podľa Kiyosakiho je súčasné politické vedenie USA skorumpované a neschopné. Kritizuje najmä súčasného prezidenta Joe Bidena, ktorého označil za najviac „senilného, ​​skorumpovaného a neschopného“ prezidenta v histórii krajiny. Republikáni a demokrati stále nie sú schopní sa rozhodnúť, či by USA mali zvýšiť svoj dlhový limit, čo vyvoláva stále sa opakujúce otázky o tom, či krajina prvýkrát nesplní svoje dlhové záväzky.

Kiyosakiho varovanie prichádza v čase, keď USA zápasia s bankovou krízou a dlhovým stropom. Aj napriek tejto neistote Kiyosaki verí, že investície do zlata, striebra a bitcoinu môžu poskytnúť určitú ochranu investorom. Zlato, striebro a Bitcoin, napriek svojmu potenciálu pre výkyvy cien, ponúkajú formu podľa Kiysakiho „poistenia“ proti ekonomickým ťažkostiam, korupcii a politickej neschopnosti.

Renomovaný autor bestselleru Bohatý otec, chudobný otec už v minulosti otvorene prejavil svoju podporu najväčšej svetovej kryptomene a zlatu ako ideálnemu zaisteniu proti ekonomickým krízam. Nie tak dávno potom Kiyosaki verejne oznámil, že v aktuálnych trhových podmienkach sa chystá investovať viac do bitcoinu, zlata a tiež striebra.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 26 846 USD podľa KMC.

Záver

Čo si o slovách Roberta Kiyosakiho myslíte vy? Aký je váš názor na súčasnú situáciu v Spojených štátoch, ale aj v Európe? Dajte nám vedieť do komentárov alebo na naše sociálne siete. Na celé twitterové vlákno sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Zdroje: twitter.com

Related Posts

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...

Množstvo Etherea na burzách kleslo na päťročné minimum

Už od septembra 2022 klesá množstvo tokenov Etherea (ETH)...

Ron DeSantis: Ľudia majú právo na Bitcoin

Floridský guvernér Ron DeSantis, známy svojim kladným krypto postojom,...

Bitfinex: Bitcoin sa stále používa ako dlhodobé aktívum

Najnovšia správa kryptomenovej burzy Bitfinex ukazuje, že Bitcoin sa...

Bitcoin bude do konca roka jasným kráľom kryptomien

Bitcoin je pripravený do konca roka 2023 získať kryptomenový...