Bitcoin ukončil poslední vlnu v rámci praporku, dočkáme se ještě dnes průrazu?

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin (BTC) dokončil poslední vlnu v rámci sledovaného praporku/trianglu, a my tudíž netrpělivě čekáme, kam se trh nakonec vydá. Z textu tedy vyplývá, že k průrazu ještě nedošlo, což je trochu podezřelé, a nám nezbývá nic jiného než čekat. Musíme být proto trpěliví, protože z price action můžeme implikovat, že průraz bude velmi agresivní.

Mohlo by vás také zajímat: Kraken zahájil mobilní obchodování v USA – konkurence pro Coinbase?

Čím déle kurz bude v rámci patternu a čím nižší volatilita, tím větší breakout bychom mohli získat. Na dnešním streamu v 18:00 na kanálu Bitcoin skupina si tedy rozebereme možnosti, které mohou nastat, až se průlom uskuteční. Přirozeně v závislosti na směru průrazu. Leč nezůstaneme pouze u Bitcoinu, jistý čas budeme věnovat také trhu se zlatem, a po dlouhé době se zaměříme i na dolarový index.

BTC

Mohlo by vás také zajímat: Vitalik Buterin – Jsem opravdu překvapen z časové náročnosti vývoje ETH 2.0!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na kapitálových trzích jsou velmi rizikové!!

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.