Blockchain Terra připravuje ambiciózní projekt – cílem je zvýšení kapitalizace stablecoinu UST

Share This Post

Společnost Terra připravuje investici ve výši 139 milionů USD. Nejnovější projekt by měl výrazně zvýšit případy využití UST v sektoru DeFi.

Terra přichází s ambiciózním projektem

Blockchain Terra poskytne více než 139 milionů USD ve formě stablecoinů UST pro některé DeFi projekty, jako jsou například Ethereum, Solana či Polygon. Hlavním cílem tohoto ambiciózního návrhu je tedy rozšíření interchainového nasazení stablecoinu UST.

Přečti si také: Rok 2022 podle známého ekonoma: „Čeká nás největší krach v dějinách lidstva“

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Zmíněné projekty by dostávaly vklady od společnosti Terra v různých částkách od 250 000 až do 50 milionů USD ve formě stablecoinu UST, aby se zvýšila jejich stabilita.

Zakladatel blockchainu Terra Do Kwon se 21. prosince vyjádřil na svém twitterovém účtu. Má jedno velké přání. Chce, aby se UST stal jedničkou mezi stablecoiny.

V současnosti je konkurence z hlediska tržní kapitalizace o pár miliard popředu. Binance USD disponuje kapitalizací 14 miliard USD, USDC 43 miliard USD a králem zůstává USDT s kapitalizací až 78 miliard USD. Stablecoin UST má aktuálně tržní kapitalizaci 10,3 miliardy USD.

V případě schválení budou dotovány projekty, jako je například Tokemak. Jedná se o poskytovatele likvidity v síti ETH, který může získat vklad UST ve výši 50 milionů USD. Dalším projektem je platforma Rari Fuse, která by obdržela 20 milionů USD ve formě UST. Seznam projektů je široký. Může však výrazně dopomoci k rozšíření stablecoinu UST.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....