Burzy zaznamenaly obrovské vklady navzdory 3letému minimu rezerv

Velké vklady na burzy
Velké vklady na burzy. Zdroj: Shutterstock.com/Nana_studio
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC velryby přesouvají velké množství mincí na burzy. Podle ukazatele směnného poměru velryb analytické společnosti CryptoQuant velké transakce představovaly více než 90 % nedávných devizových vkladů.

Top 10 vkladů tvoří 90 % přílivu na burzy

Při výrazné změně od předchozího chování se velryby za poslední týden staly mnohem aktivnějšími potenciálními prodejci na burzách. Směnný poměr velryb, který měří velikost 10 nejlepších vkladů na burzy v poměru ke všem vkladům, bije na poplach.

Velryby ukládají BTC na burzy,“ shrnul generální ředitel CryptoQuant Ki Young Ju:

„Směnný poměr velryb BTC dosáhl 91 %. To znamená, že 10 nejlepších vkladů zabírá 91 % objemu vkladů na všech burzách v hodinovém časovém rámci.“

BTC/USD vs. exchange whale ratio
BTC/USD vs. exchange whale ratio. Zdroj: Ki Young Ju/Twitter

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Přečti si také – Je teď správný čas nakoupit Bitcoin?

Údaje představují zajímavý protipól k současné situaci velryb. Jak bylo zaznamenáno v analýzách, masové odlivy z burz také pokračují, přičemž rezervy jsou stále na nejnižší úrovni od poloviny roku 2018.

Rezervy na krypto burzách
Rezervy na krypto burzách. Zdroj: CryptoQuant

Mohlo by tě zajímat – Burza eToro oznámila vyřazení projektů Cardano a Tron z nabídky – Proč?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.