Třetí největší velryba nakupuje Bitcoin ve velkém – 6 665 BTC během 11 dnů!

Velryba nakupuje Bitcoin
Velryba nakupuje Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, Overearth
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Zlatým pravidlem je nakupovat Bitcoin během propadu. Přesně tímto heslem se řídí i třetí největší velryba, která za posledních 11 dní nakoupila BTC v hodnotě 381 milionů dolarů.

Nakupovat Bitcoin během propadu se vyplatí

Bitcoin se aktuálně již pár dní snaží prorazit rezistenci na úrovni 60 000 USD, což se mu však zatím nedaří. A právě proto je vhodná doba na nákup, kterou potvrzuje i třetí největší velryba, která se rozhodla provést obrovské nákupy.

Přečti si také: TOP 3 kryptoměny, které mohou do konce roku udělat velké zhodnocení

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Pokles ceny o 10 % přišel vhod. Během necelých dvou týdnů se jeden z největších držitelů BTC obohatil o dalších 6 665 coinů.

Kroky této velryby jsou sledovány již delší dobu. Má totiž tendenci prodávat, když cena BTC výrazně stoupne v krátkém období, a samozřejmě aplikuje i opačný proces. Podle nejnovějších údajů, které přinesl analytik pod pseudonymem VentureFounder, většina velryb dává aktuálně přednost akumulaci.

Mohlo by tě zajímat: Floki Inu se chce stát nejznámější kryptoměnou – uzavírá spolupráci s…

Vraťme se však k naší zmiňované velrybě, která uskutečnila 8 po sobě jdoucích nákupů. První v hodnotě 1 123 BTC přišel v době, kdy byl BTC na úrovni 64 000 USD. Poslední nákup 616 BTC byl zrealizován 23. listopadu na ceně 57 400 USD. Za necelé dva týdny to dohromady činí 6 665 BTC. Při aktuálních cenách je to přibližně 381 milionů USD.

Mohlo by tě zajímat:

Burza eToro oznámila vyřazení projektů Cardano a Tron z nabídky – Proč?

Cardano i nadále plánuje revoluční změny – Hoskinson odkazuje hodlerům, aby zůstali klidní

Jak funguje spalování mincí BNB a proč je to velmi důležitá fundamentální událost na kryptotrhu

Investoři upřednostňují shitcoiny před Bitcoinem! Je to chyba, tvrdí známý kryptoinvestor


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.