Celsius Wallet: Získávejte odměny za držení BTC, ETH, USDT a mnoha jiných bez rizika (+ BONUS 80 USD)

Share This Post

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Aktuálně se stává stále více populární staking a lending. Přestože jsou tyto dvě oblasti odlišné, spojuje je jedna věc – pasivní příjem kryptoměn bez rizika a bez nutnosti věnovat tomu čas. Jedním z projektů nabízející lending je Celsius Network, který umožňuje uživatelům půjčovat kryptoměny.

Článek aktualizován 12.4.2021

Obecně

Platforma Celsius.network funguje v podstatě jako banka. Ti uživatelé, kteří své prostředky aktuálně nepotřebují, je půjčí této platformě a získají za to roční zhodnocení ve výši několika procent z vkladu. Vyplácí se týdně. Na druhé straně poskytnuté prostředky Celsius následně půjčí za úrok subjektům, které o to požádají.

Earn Borrow Transfer
Zdroj: Celsius.network

Mobilní aplikace Celsius Wallet

Srdcem tohoto celého projektu je mobilní aplikace Celsius Wallet. Aplikace je přehledně a jednoduše provedena, takže ani nový uživatel se v ní určitě neztratí. Na to, abyste začali získávat odměny nemusíte dělat nic. Stačí vám poslat kryptoměny na tuto peněženku a to je všechno. Automaticky začnete dostávat podíl. Odměny jsou vypláceny týdně vždy v pondělí a kryptoměny nejsou zamčené, můžete si je kdykoliv svobodně bez poplatků a penalizací vybrat.

Celsius Wallet za vás hradí všechny poplatky za transakce a výběry jsou tak zcela bez poplatků!

Zdroj: Celsius Wallet

Registrace (Bonus 40 USD + 40 USD)

Celsius nabízí i poměrně lákavou odměnu za registraci, ale k tomu se dostaneme. Registrace je jednoduchá a nutno dodat, že si vyžaduje ověření nějakého dokladu. Je to z důvodu bezpečnosti, AML a také proto, že se jedná o Custodio úschovny. Během registrace vyplníte všechny údaje, ověříte doklad, který vám do pár minut potvrdí a to je všechno. Následně již můžete vložit kryptoměny a začít pasivně vydělávat.

V případě registrace přes TENTO LINK dostanete 40 USD zdarma. Při registraci je důležité zkontrolovat kolonku referral, zda je tam zadaný kód ( 107654f571). Čistá registrace tento bonus totiž nedostane. Následně se tato odměna uzamkne a odemkne se vám poté, co po dobu 1 měsíce budete na této peněžence držet kryptoměny v hodnotě 400 USD a více. 

Další bonus 40 USD v BTC dostanete pokud zadáte v kolonce Promo Code kód BTC40. Podmínkou je opět držení hodnoty vašeho portfolia nad 400 USD po dobu 1 měsíce.

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

30 denní lhůta je z důvodu prevence před možnými spekulanty, kteří by si jen přišli pro dost slušný bonus a následně odtud opět odešli.

Zdroj: Celsius.network

Aktuální odměny za staking

Zdroj: Celsius.network

Nacházejí se zde i další kryptoměny.

Zdroj: Celsius.network

Jak můžete vidět, nabídka je skutečně bohatá. Brzy přibudou také kryptoměny YFI, CRV, HBAR, DOT a ADA. Což je skutečným přínosem a dalším lákadlem.

CelPay

Pomocí této funkce můžete posílat kryptoměny kontaktům v telefonu, které mají přímo nainstalovanou aplikaci Celsius, případně poslat link někomu, kdo nemá tuto aplikaci. Na ten může kliknout a otevřít ho v telefonu. Tento odkaz přivede dotyčnou osobu do app store a po vytvoření peněženky a ověření může znovu otevřít odkaz a získat mince.

Mohlo by vás zajímat: Maiar Wallet – Unikátní krypto peněženka, která vám umožní převody přes telefonní číslo! (+ BONUS 10 USD v případě nákupu EGLD přes peněženku)

Třeba brát na vědomí, že všechny transakce CelPay vyžadují potvrzení emailem. Dokud neklepnete na potvrzovací odkaz, transakce CelPay zůstane „pending“. Než příjemce otevře odkaz na CelPay, musíte také potvrdit e-mail, jinak odkaz nebude fungovat. Pokud otevře odkaz dříve, než potvrdíte email, požádejte dotyčnou osobu o znovuotevření odkazu. Denní limit pro tuto službu je 2500 dolarů.

CelPay
Zdroj: Celsius.network

Věrnostní program

Odměny za staking můžete ještě zvýšit tím, že budete na svém účtu držet i CEL Token. Jednotlivé bonusy můžete vidět na obrázku níže – čím více CEL držíte, tím větší bonusy dostáváte. Také si můžete vybrat, zda chcete odměny dostávat pouze v CEL tokenu, nebo jednotlivě v každé kryptomeně, kterou držíte.

Zdroj: Celsius Wallet

Bezpečnost

S používáním aplikace Celsius souvisí jen jeden malý problém. Prostředky nemáme sami u sebe v úschově, jinými slovy nemáme soukromé klíče. Je to stejné, jako kdybychom drželi kryptoměny na nějaké burzeTo otevírá možnost pokusu o hack a krádež. Vždy je nejbezpečnější držet své mince buď v hardwarové peněžence, případně jiné peněžence, od které máme privátní klíče jen my.

Proto je vždy důležité zvážit toto riziko, když posíláme kryptoměny na burzu Celsius, případně jinou aplikaci / platformu. Šance na úspěšný útok hackerů je samozřejmě mimořádně malá, ale není nulová a s tím je třeba počítat.

Neriskujte, přenechte obchodování robotům

Pokud si netroufáte na obchodování, máte k dispozici alternativu v podobě automatických trading botů, kteří obchodují za vás. Jen si jednoduše nastavíte v šabloně hodnoty a hotovo – odteď už všechno za vás provádí bot a vy jen sledujete zisky. Připravili jsme pro vás 2 články, ve kterých se dozvíte jakou investiční strategii využívá robot, jak si takového robota můžete nastavit a také uvidíte i jejich reálnou statistiku, abyste měli lepší přehled.

První článek: Úspěšná investiční strategie DCA – nechte roboty obchodovat za vás!

Druhý článek: RECENZE + NÁVOD – Podívejte se, jak jednoduše nastavit trading bota + statistika zisků

Ne 350 %, ale aktuálně už 700 %! Vlastníte ji?

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...