Daniel Fekete bude novým marketingovým manažerem Binance pro Česko a Slovensko

Share This Post

Praha, 8. 12. 2021, Společnost Binance oznámila jmenování Daniela Feketeho za marketingového manažera pro Českou a Slovenskou republiku. Na novou pozici se posouvá Maya Bersheva.

Do Binance nastoupil na pozici marketingového manažera pro Česko a Slovensko Daniel Fekete. Ve své nové funkci se bude zaměřovat především na rozšiřování uživatelské komunity, tvorbu nových formátů obsahu s důrazem na vzdělávání, propagaci nových produktů a budování důvěryhodnosti značky.

„Je pro mě velkou výzvou připojit se ke společnosti Binance ve fázi růstu v jejím nejúspěšnějším roce. Mým cílem je konzistentně pracovat s komunitou Binance a vzdělávat o kryptoměnách a výhodách technologie blockchain širokou veřejnost,“ uvedl Fekete při svém jmenování do nové funkce.

Přední slovenský specialista na problematiku SEO přichází ze společnosti Financer.com, kde dosud působil jako hlavní obsahový stratég. Na pozici střídá Mayu Bershevu, která se posouvá na novou pozici v centrálním marketingovém týmu. Tam bude zodpovědná za sponzoring velkých technologických konferencí, jako jsou Websummit, WEF (Davos forum) a obsah globálních webinářů Binance.

Binance je největší kryptoměnová burza na světě s tržním podílem 70 %. Jen v loňském roce vzrostl počet jejích uživatelů z 20 milionů na 85 milionů. „Dlouhodobým cílem je, aby se Binance stala lídrem nejen z hlediska podílu na trhu, produktů, komunity a služeb zákazníkům, ale také z hlediska dodržování předpisů. Chceme se více posouvat do nových oblastí mimo naši hlavní činnost, jako jsou NFT a fintech,“ nastiňuje další ambice společnosti Fekete.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....