Analýza BNB – dlouhodobý trend je beze změny, cena je krátkodobě sideway

BNB zůstává v sideway struktuře
BNB zůstává v sideway struktuře. Zdroj: Shutterstock.com/Thichaa

BNB pokračuje v sideway struktuře od dosažení maxima začátkem listopadu. Cena vytvořila dvojité dno na hladině cca 520 $ a od dosažení lokálního minima posledního výprodeje se stále posouvá směrem nahoru. Maximum však respektuje poslední support jako novou rezistenci.

Binance coin po dlouhodobém maximu vytváří sideway strukturu, což představuje býčí signál. Kdy ale bude tato struktura ukončena, neví nikdo. Podstatné je, aby cena nevytvářela dlouhodobá klesající minima. Momentálně se nacházíme v rostoucím legu, nicméně poslední krátkodobé minimum testuje to předchozí.

BNB/USD 4H
BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Vyzkoušej náš produkt VIP signály! Co v něm najdeš? Kompletní přehled, analýzy a signály na 50 párů. Každý den pro tebe naši tradeři připravují kompletní náhledy do jejich aktuálně otevřených obchodů. Zároveň získáš přístup na pravidelné streamy a webináře zcela zdarma. >>> Chci koupit VIP členství <<<

Mohlo by tě zajímat – TOP 3 důvody, proč token XTZ narostl o 40 % za jediný den

BNB je dlouhodobě bullish

Z dlouhodobého hlediska cena pokračuje v rostoucím trendu a zaznamenává rostoucí minima a maxima. Pokud však bude pokračovat korekce celého trhu, je možné, že i BNB bude vytvářet další korekční leg. Support je ale poměrně daleko od tržní ceny a sideway struktura by i během korekce celého trhu mohla pokračovat.

Poslední maximum ze začátku listopadu představuje dvojitý vrchol spolu s maximem ze začátku května. Cena pravděpodobně v roce 2022 dosáhne nového ATH. Tento proraz však musí být podporován býčími objemy.

Přečti si také – Administrativa Joe Bidena představila plán, který se zaměří i na kryptoměny! Co bude obsahovat?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.