Elrond (EGLD) spustí vlastní směnárnu + airdrop nového tokenu!

zdroj:kryptomagazin.sk

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

 • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
 • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Elrond sleduji podrobně již dlouhou dobu, a pravidelně přináším důležité informace o této kryptoměně. Včera 9.4. se celý den čekalo na zveřejnění informací ohledně Defi 2.0, a ty konečně přišly. Jsou neskutečné! Tak si je pojďme rozebrat.

Spuštění vlastní DEX směnárny

Spuštění decentralizované směnárny Maiar je naplánováno už 30. dubna. S uvedením Maiar Exchange se dá do pohybu nový Defi 2.0 ekosystém Elrond. Maiar si už od začátku klade na první místo jednoduchost a uživatelsky příjemné rozhraní, což se mu s mobilní peněženkou Maiar skutečně podařilo. Podrobné informace o mobilní peněžence Maiar si můžete přečíst v odkazu níže.

Maiar Wallet – Unikátní krypto peněženka, která vám umožní převody přes telefonní číslo! (+ BONUS 10 USD v případě nákupu EGLD přes peněženku) 

Maiar DEX je však jen prvním komponentem v novém Elrond Defi 2.0 ekosystému. Dále jsou v plánu funkce jako lending, NFT a mnohé jiné funkce. Elrond už nyní poskytuje funkce, o kterých se mnohým top kryptoměnám podle kapitalizace ani nezdálo. I přesto je však kapitalizace EGLD poměrně nízká – z důvodu téměř nulového marketingu a vší aktivity věnované do vývoje.

Nový token MEX a blížící se airdrop

Maiar Exchange bude mít svůj vlastní nativní governance token nazývaný MEX, který umožní rozvoj a správu řízenou komunitou. Tento token bude mít zásadní význam pro rozvoj Maiar DEX. Samotný governance proces začne zhruba 3 – 6 měsíců po spuštění platformy, což poskytne tokenu MEX dostatek času na distribuci mezi více uživatelů Elrond.

K dispozici bude celkem 1 miliarda MEX tokenů, která se rozdělí následovně:

 • 47,50 % tokenů si v prvním roce rozdělí držitelé EGLD
 • 44,95 % dodávky tokenů vydělají poskytovatelé likvidity během příštích 10 let, halving bude následovat co dva roky
 • 2,55 % tokenů bude distribuovano členům vybraných Defi komunit (50 % UNI, 25 % SUSHI, 25 % CAKE)
 • 5,0 % tokenů se vloží do bezpečnostního fondu, který slouží jako pojištění proti kritickým chybám nebo různým Hackům

Mechanismus a poměry samotné distribuce držitelem EGLD budou následující:

 • Držitelé EGLD: týdenní distribuce založená na denních náhodných snapshotech po dobu 1 roku – 1x násobek
 • Držitelé EGLD používající Maiar a mají nejméně 1 EGLD a alespoň 5 Maiar referralu: týdenní distribuce založená na denních náhodných snapshotech po dobu 1 roku –  1,25 x násobek
 • Držitelé, kteří Staknují EGLD: týdenní distribuce založená na denních náhodných snapshotech po dobu 1 roku – 1,5x násobek

Z vytvořených snapshotů během týdne se následně vytvoří průměr.

Přístup do naší VIP skupiny, k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme slevu 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Elrond, Elrond (EGLD) spustí vlastní směnárnu + airdrop nového tokenu!, TRADING11

Poskytování likvidity

Odměny za poskytování likvidity budou možné v následujících poolech:

 • EGLD / MEX
 • EGLD / BUSD
 • MEX / BUSD
 • Staking pool pro EGLD LP providerů
 • Staking pool pro MEX LP providerů

Lákají vás deflační “meme / moon” kryptoměny? Tato fakta vás od toho určitě odradí

Termíny snapshotů

První snapshot pro EGLD začne v pondělí 19. dubna. Následovat bude 52 týdnů a v průměrů 7 náhodných snapshotů denně. Snapshoty během prvních 4 týdnů budou mít váhu 5x, 4x, 3x a 2x v porovnání se všemi ostatními týdenními snapshoty.

Pokud si to tedy shrneme, největší odměny dostanete hned první týdny díky vyšším násobkům, také odměny navýšíte 1,5 násobně pokud aktivně Stakujeme EGLD a máte v aplikaci Maiar alespoň 5 referralu.

Získat MEX tokeny přes airdrop budou moci jen držitelé EGLD na peněžence Elrond Wallet a Maiar Wallet. Nikde jinde nebude airdrop podpořen. Maiar si můžete stáhnout ZDE.

Mohlo by vás zajímat: Polkadot parachain aukce – Skvělá příležitost, jak vydělat na kvalitních projektech?

Shrnutí

Tento článek je víceméně jen překladem originální zprávy přímo od Elrondu, velmi zde nebylo co psát a vymýšlet. Můj osobní názor byl již dlouho takový, že Elrond je spící sopka, která vystřelí velmi vysoko. Již nyní je lepší než několik top kryptoměn podle kapitalizace. Až se spustí celý Defi 2.0 ekosystém, Elrond zadupe i největší konkurenty do země. Cena však této kvalitě ještě neodpovídá. Je tomu tak z jednoduchého důvodu – Elrond se plně soustředí na vývoj a marketing je v podstatě jen na komunitě. Zvolili strategii, že nejprve doručí plně funkční ekosystém a až následně se budou věnovat marketingu. Některé nejmenované top kryptoměny to dělají (bohužel) přesně naopak.

Celsius Wallet: Získávejte odměny za držení BTC, ETH, USDT a mnoha jiných bez rizika (+ BONUS 70 USD)

Neriskujte, přenechte obchodování robotům

S EGLD necháváme obchodovat i roboty a aktuálně dělají slušné zisky. Založil jsem i telegram skupinu, kde zveřejňuji různé informace, statistiky, tipy a nastavení ohledně robotů. Můžete se přidat i vy, vše je zdarma.

Pokud si netroufáte na obchodování, máte k dispozici alternativu v podobě automatických trading botů, kteří obchodují za vás. Jen si jednoduše nastavíte v šabloně hodnoty a hotovo – odteď už všechno za vás provádí bot a vy jen sledujete zisky. Připravili jsme pro vás 2 články, ve kterých se dozvíte jakou investiční strategii využívá robot, jak si takového robota můžete nastavit a také uvidíte i jejich reálnou statistiku, abyste měli lepší přehled.

První článek: Úspěšná investiční strategie DCA – nechte roboty obchodovat za vás!

Druhý článek: RECENZE + NÁVOD – Podívejte se, jak jednoduše nastavit trading bota + statistika zisků

BONUS: Stálý profit bez ohledu na cenu? Při nastavení SHORT + LONG robota na jednom páru ano!

STATISTIKA ZISKŮ ZA FEB / MAR: Přehled trading botů za únor a březen – Statistika, nejčastější otázky, vhodné páry a recenze