Evropský výrobce superaut předběhl Teslu! Přijímá platby v BTC a spouští vlastní token

Evropský výrobce superaut předběhl Teslu! Přijímá platby v BTC a spouští vlastní token

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Koupit si superauto za BTC je snem snad každého fanouška kryptoměn. Oktávku za zisk z kryptoměn už určitě pár lidí má a kdejaká velryba vlastní jistě i lambo. Ale co Mazatti?

Výrobce superaut se rozhodl podporovat platby v Bitcoinech, čímž předběhl i Teslu. Ta před měsícem oznámila nákup BTC v hodnotě 1,5 miliardy dolarů, a také chce přijímat tuto kryptoměnu výměnou za své elektromobily.

Může vás zajímat: Tesla vydělává na Bitcoinu víc než na prodeji elektromobilů! Má obrovský zisk

Podpora plateb v BTC a vlastní security token

Mazzati však zašel ještě o krok dále a spouští vlastní Security token! V STO fázi chce vysbírat jednu miliardu eur na vývoj speciální edice hyperauta Evantra Millecavalli R.

Předprodej Mazzanti tokenů MZZ bude trvat ještě 57 dní. Hodnota jednoho tokenu je 50 eur. Nicméně STO nemá velký úspěch. Od jeho začátku 25. února se našel pouze jediný investor, který nakoupí za sto eur, smutné…

Nevíte, co je to security token? Jde o speciální typ kryptoměny, která je regulována a krytá reálným produktem, službou, či komoditou. Více informací naleznete v tomto článku:

Všetko, čo potrebujete vedieť o budúcnosti ICO – Security Token Offerings

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.