Indická státní vláda uděluje akreditaci startupům Web2 a Web3

Share This Post

Vláda Telangany, státu v Indii, oznámila spuštění programu India Blockchain Accelerator na podporu začínajících Web2 a Web3 startupů a vývojářů blockchainu zaměřených na řešení výzev v reálném světě. Program bude spuštěn ve spolupráci se společností Unicorn, kryptoburzou CoinSwitch Kuber a Lumos Labs, firmou pro řízení technologických inovací. 

Rama Devi Lanka, ředitelka pro vznikající technologie a důstojník pro zvláštní služby (OSD), zdůraznila záměr státu přijmout blockchainové projekty napříč různými případy použití:

„Některé ze zajímavých případů použití, které stát již pilotně vyzkoušel v blockchainu, zahrnují: T-Chits (Chit fondy v Blockchainu), Supply Chain (Seed Traceability), E-voting (Digital Voting Platform postavená pomocí Blockchainu a AI) a další.“

Program hledá řešení založená na blockchainu pro skutečné problémy v různých obchodních vertikálách, včetně fintech, zábavy, udržitelnosti, infrastruktury a nástrojů, logistiky a zdravotnictví: „Vláda Telangany pomůže zajistit požadovaný regulační rámec pro umožnění a podporu růstu blockchainu.“

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si jej nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Mohlo by tě zajímat – Bitcoin hashrate je na úplném maximu – čínský ban neohrozil stabilitu největší kryptoměny

Indie na cestě za inovací

Lanka také odhalila pokračující úsilí vlády o identifikaci různých případů použití v oblasti nezaměnitelných tokenů (NFT), decentralizovaných financích (DeFi) a dalších krypto iniciativách pro běžnou implementaci. Uznala býčí záměr využít nadcházející inovace blockchainu.

Spoluzakladatel Lumos Labs Kaavya Prasad rezonoval s podobnými náladami, když zdůraznil otevřenost státní vlády novým blockchainovým iniciativám. Zdůraznila potřebu většího zájmu o startupy a aplikace za účelem efektivnějšího pokroku.

Zakladatel a generální ředitel CoinSwitch Kuber Ashish Singhal navíc uvedl, že nejlepší globální startupy zítřka poběží na blockchainové infrastruktuře Web3 se zaměřením na potenciál Indie stát se čistým exportérem technologií.

Závěr

Nedávná zpráva naznačila, že indická vláda nezavede plošný zákaz kryptoměn. Podle indické zpravodajské stanice NDTV ze schůze vlády vyplynulo, že se chystá vydání zákona pro regulaci krypta

Mohlo by tě zajímat: Analýza LUNA – zisk 43 % za pouhých 5 dní uprostřed korekce trhu

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...