Instituce stále nakupují! – Meital vlastní $ 100 milionů v BTC a další kryptoměně

zdroj:kryptomagazin.sk

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Společnost Meital Hong Kong se v březnu blýskla několika nákupy kryptoměn. 8. dubna do svého portfolia přidala ještě deset milionů v BTC. Nakoupila 175,67798279 mincí s cenou 57 000 USD za jeden Bitcoin. Tato technologická společnost v průběhu března nakoupila kryptoměny za sto milionů dolarů.

Je však zajímavé, že $ 50,5 milionů vložila do Etherea. Tím jasně ukazuje, který blockchainový projekt je pro Meital důležitější. Zatímco Bitcoin dnes funguje “pouze” jako dlouhodobé úložiště hodnoty a lze jej přirovnat ke zlatu, Ethereum bychom mohli přirovnat k Microsoftu nebo jinému technologickému gigantu.

Díky podpoře smart kontraktů poskytuje decentralizovanou síť, na níž je možné stavět různé aplikacehry či prodávat digitální umění.

Společnost Meital svůj poslední nákup Bitcoinů komentovala následovně:

“Představenstvo se domnívá, že blockchainová technologie má potenciál narušit stávající finanční i technologické odvětví, podobně, jako internet změnil svět a většinu odvětví průmyslu.”

Společnost dodává, že nákup kryptoměn uskutečnila ze svých finančních rezerv a nepoužila při tom služby americké burzy Coinbase. Coinbase je mezi institucionálními investory velmi populární. Tuto firmu na nákup BTC využila i firma Microstrategy, která vlastní kryptoměny za cca 5,5 miliardy dolarů.

I vy můžete na nákup využít Coinbase. Pokud se zaregistrujete přes >>> tento link <<<, při prvním nákupu nad 100 dolarů (80 eur) získáte odměnu 10 dolarů v Bitcoinu.

Celý návod najdete v tomto článku :

Přístup do naší VIP skupiny, k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme slevu 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci.
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<