Jaké byly nejzajímavější predikce populárních osobností v roce 2021?

Share This Post

Jaké byly nejpřesnější a častokrát podezřele přesné predikce vývoje kryptoměn známých miliardářů?

Predikce populárních osobností v roce 2021

Někteří známí miliardáři, kteří se angažují i ​​ve světě kryptoměn, přinesli během loňského roku mnoho zajímavých predikcí, které byly často velmi přesné.

Shortování vrcholu Dogecoinu

S prvním velmi přesným odhadem přišel generální ředitel společnosti Digital Currency Group Barry Silbert, který 8. května na svém Twitteru zveřejnil zajímavou zprávu. Svým fanouškům a hlavně hodlerům DOGE doporučil, aby začali své zisky konvertovat do BTC. Psí projekt se během 24 hodin propadl o 40 % a do dnešního dne se cena nezotavila.

Bitcoin na hodnotě 69 000 USD

Mezi největší a zároveň nejznámější fanoušky kryptoměn patří i Elon Musk. Ten 22. října zveřejnil tweet, ve kterém byl vyobrazen pár ležící na posteli při sledování obrazovky, na které svítily ceny dvou největších kryptoměn, tedy BTC a ETH. Hlavně u BTC byl tento odhad dokonale přesný, jelikož 10. listopadu dosáhl hodnoty 69 000 USD, což byl paradoxně i cenový vrchol.

Solana s obrovským profitem

Generální ředitel burzy FTX a zároveň nejbohatší člověk ve světě kryptomen, Sam Bankman-Fried, umlčel kritiky, kteří tvrdili, že je Solana vysoce nadhodnocena. Asi není třeba nijak hlouběji rozebírat, jaká byla realita. Solana se stala jednou z nejvýkonnějších kryptoměn v roce 2021, kdy dosáhla profitu neuvěřitelných 5 733 %.

Regulační orgány v USA schválily ETF pro Bitcoin

S touto předpovědí přišel generální ředitel Galaxy Digital Mike Novogratz, který tvrdil, že v roce 2021 bude v USA přijat první ETF fond Bitcoinu obchodovaný na burze.

Mohlo by tě zajímat: Jak vidí budoucnost kryptoměn šéf burzy FTX a zároveň nejbohatší člověk tohoto odvětví?

Burza Binance je největší a pravděpodobně také nejlepší kryptoměnová burza. Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti vytvořit si účet přes náš link. Získáš tak doživotní slevu na jakýkoli obchod, který otevřeš na této burze.

Čínský BAN byl pro Bitcoin přínosem

Generální ředitel MicroStrategy Michael Saylor, měl úplnou pravdu když tvrdil, že čínský zákaz bude v konečném důsledku pro Bitcoin prospěšný.

USA jsou aktuálně těžební velmocí a síť Bitcoinu je silnější, než kdykoli předtím, což dokazuje i hash rate, který dosáhl nového ATH.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...