Lidé jsou ochotni zaplatit 300 000 USD za virtuální nemovitost namísto koupě vlastního domu!

Metaverzum láká mnoho investorů
Metaverzum láká mnoho investorů. Zdroj: Shutterstock, PopTika

Novodobý trend virtuálních světů nabírá na síle. Metaverzum hlásí obrovskou popularitu. Lidé jsou v takových trendových otázkách schopni dělat šílené věci. Například investovat 300 000 USD za virtuální nemovitost namísto toho, aby si koupili reálný dům.

Metaverzum je velkým lákadlem

Neustále rostoucí zájem o virtuální světy láká stále více investorů, kteří jsou ochotni za digitální nemovitosti zaplatit obrovské částky v domnění, že na tom vydělají miliony.

K této zajímavé problematice se vyjádřil i generální ředitel společnosti Tokens.com Andrew Kiguel, který vysvětlil, proč jsou někteří investoři ochotni za virtuální nemovitosti a pozemky vynaložit tak velké částky:

„Ceny se za posledních několik měsíců zvýšily o 400 až 500 %. Metaverzum je další iterací sociálních médií. Můžete jít na hudební koncert, do muzea, můžete zažít několik zážitků a jednoduše se ponořit do virtuálního světa.“

Přečti si také: Předseda SEC Gary Gensler upozorňuje na to, jak většina kryptoměnových projektů obchází pravidla

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Digitální nemovitost = reálný dům v USA?

Generální ředitelka společnosti Republic Realm Janine Yorio uvedla, že její společnost před nedávnem investovala rekordní 4 miliony USD za pozemek ve virtuálním světě SAND. Yoriové se v roce 2021 podařilo prodat více než 100 soukromých ostrovů po 15 000 USD.

„Dnes se prodávají přibližně za 300 000 dolarů za kus, což je shodou okolností přesně tolik, kolik je průměrná cena domu v USA.“

Realitní makléř Oren Alexander:

„Digitální svět je pro některé stejně důležitý jako ten skutečný. Takže to není o tom, v co věříte vy, ale také o tom, co ukáže budoucnost.“


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.