Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

Share This Post


V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka Michaela Jacksona dostává na blockchain a proč byl protokol půjčování nezaměnitelných tokenů (NFT) ParaSpace přejmenován na Parallel Finance. Podíváte se také na to, jak ekosystém Rarible podporuje svůj závazek k vymáhání licenčních poplatků, a zjistíte, co si manažeři pracující v herním průmyslu myslí o budoucnosti blockchainových her v roce 2024. 

Vůbec první studiové demo Michaela Jacksona, které vyšlo na blockchainu

NFT skladby s názvem „Big Boy (One-Derful Version)“ od Michaela Jacksona se dostanou do blockchainu prostřednictvím hudební platformy Anotherblock. Skladba je vůbec první studiovou nahrávkou mladého Michaela Jacksona. 

Skladba byla nahrána v roce 1967, kdy osmiletý Michael Jackson nahrál se svými bratry svou inaugurační studiovou session v One-Derful v Chicagu. CEO a spoluzakladatel Anotherblock Michel Traore řekl, že uvedení skladby na řetěz povýší skladbu na komoditu. 

ParaSpace bude pokračovat v půjčování NFT, protože se změní na Parallel Finance

Půjčovací protokol NFT ParaSpace se přejmenuje na Parallel Finance a zaměří se více na decentralizované finance a půjčování NFT. Generální ředitel a zakladatel společnosti Parallel Finance Yubo Ruan zveřejníl své přesvědčení, že navzdory poklesu trhu věří, že půjčování marží NFT zůstává životaschopné.  

Ruan dodal, že půjčování NFT slouží „speciálnímu, ale stále rostoucímu sektoru sběratelů“, kteří chtějí využít své investice.

Nadace RARible společnosti Rarible využívá arbitrážní řízení pro řetězec EVM s licenčními poplatky

NFT tržiště nezisková odnož Rarible, RARI Foundation, vydala testovací síť pro blockchain kompatibilní s Ethereum Virtual Machine s názvem RARI Chain. Podle oznámení bude mít blockchain licenční poplatky začleněné do svých uzlů, což dále posiluje závazek ekosystému Rarible k vymáhání licenčních poplatků.

Jednatelka nadace RARI Jana Bertramová v prohlášení uvedla, že je nutné poskytnout tvůrcům nástroje a prostředí, které přispívají k jejich úspěchu. „Naše odhodlání je zakotveno v tom, abychom zabránili ztrátě zprostředkování tvůrců z růstu Web3,“ řekl Bertram.

Web3 herní trendy v roce 2024: Execs mají vliv na budoucnost blockchainových her

Vzhledem k tomu, že blockchainové hraní pokračuje ve svém vzestupu, manažeři pracující v herním průmyslu zvažovali potenciální trendy v roce 2024. Henry Chang, generální ředitel herní vývojářské společnosti Wemade, řekl, že jak si vývojáři budou více věřit, dojde ke komplexnějšímu využití prvků blockchainu v rámci mechaniky a hratelnosti hry.

Mezitím Bartosz Skwarczek, zakladatel a generální ředitel G2A Capital Group, věří, že musí existovat opravdová Web3 hra s hodnocením Triple A, která bude fungovat jako katalyzátor pro další růst blockchainového hraní v roce 2024.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...