Michael Saylor, spoluzakladateľ MicroStrategy, bude v júni prednášať v Prahe

Share This Post

V júni sa v Prahe organizuje veľtrh a konferencia BTC Prague. Ide o jednu z najväčších akcií Európy. V troch dňoch tu vystúpi viac ako 100 speakerov z radov podnikateľov, autorov, influencerov a vývojárov. V centre všetkého bude bitcoin a  blockchain. Lístky je možné do nedele zakúpiť so zľavou.

Na akciu dorazí aj Michael Saylor, spoluzakladateľ a výkonný predseda spoločnosti MicroStrategy. Firma sa zaoberá vývojom business inteligencie, mobilného softvéru a cloudových služieb. Okrem toho je najväčším hodlerom medzi verejne obchodovateľnými spoločnosťami. Drží na svojich peňaženkách viac ako 140 tisíc tokenov bitcoinu. Je to prvá bitcoinová konferencia v Európe, ktorej sa Saylor zúčastní.

Nebude to len o bitcoine

Na konferencii prebehne množstvo zaujímavých prednášok a určite tam možno načerpať aj motiváciu pre svoje startupy. Okrem známych zahraničných speakerov tu môžete stretnúť aj elitu z českého rybníčka. Napríklad Marka Palatinusa a Pavola Rusnáka zo SatoshiLabs (tvorcovia Trezoru) či Jakuba Vejmolu alias Kicoma.

Kde to bude?

Program pobeží každý deň na štyroch stage a bude prebiehať v PVA EXPO Praha Letňany. Jedná sa o jeden z najmodernejších veľtržných areálov v Prahe s veľkokapacitným parkoviskom a ľahkou dostupnosťou MHD. Celková plocha akcie bude 19 000 m2 plus vonkajšie priestory.
Lístky je možné do nedele zakúpiť so zľavou a pri platbe bitcoinom je možné získať ešte ďalšiu zľavu 5 %.

Michael Saylor, spoluzakladateľ MicroStrategy, bude v júni prednášať v PraheNa akciu BTC Prague je možné zakúpiť rôzne úrovne lístkov. Od najlacnejších pre laickú verejnosť až po veľryby s kompletným prístupom (zdroj: btcprague.com).

Technológie si môžete aj vyskúšať

Pre vývojárov (profesionálnych aj amatérskych) je súčasne určený aj dev/hack/day. Ten prebehne tesne pred konferenciou a bude plný nielen prednášok, ale aj workshopov. Tam si môžete tieto najmodernejšie technológie vyskúšať naživo.

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...

Množstvo Etherea na burzách kleslo na päťročné minimum

Už od septembra 2022 klesá množstvo tokenov Etherea (ETH)...

Ron DeSantis: Ľudia majú právo na Bitcoin

Floridský guvernér Ron DeSantis, známy svojim kladným krypto postojom,...

Bitfinex: Bitcoin sa stále používa ako dlhodobé aktívum

Najnovšia správa kryptomenovej burzy Bitfinex ukazuje, že Bitcoin sa...

Bitcoin bude do konca roka jasným kráľom kryptomien

Bitcoin je pripravený do konca roka 2023 získať kryptomenový...