Na trh možná brzy vstoupí 126 000 BTC! Rozhodnou poškození z Mt. Gox hacku

Na trh možná brzy vstoupí 126 000 BTC! Rozhodnou poškození z Mt. Gox hacku

Mt. Gox sága dnes dostala další pokračování. Tato burza byla v roce 2013 největším hráčem na trhu s kryptoměnami, ale kvůli sérii hacků ztratila 850 000 BTC. Z toho 750 000 BTC patřilo zákazníkům burzy. Ti se nyní soudí o zbytek kryptoměn, které ještě zůstaly v peněženkách. A je dosti možné, že po šesti letech čekání konečně dostanou zpět alespoň část ztracených mincí.

Čtěte také: Komunita vyhrála! Burzy prozatím nemusí hlásit americkému finančáku velké transakce

Poškození z Mt. Gox hacku mohou získat zpět část ukradených Bitcoinů!

Správce jim totiž chce dát možnost rozdělit si 90% zbývajících Bitcoinů. Aktuálně má k dispozici 140 000 BTC, z toho 126 000 BTC nabídl poškozeným. Ti mohou nabídku přijmout nebo odmítnout a počkat si na ukončení soudního procesu s burzou.

Teoreticky by tak brzy mohly přijít do oběhu Bitcoiny v celkové hodnotě pěti miliard dolarů. Samozřejmě za předpokladu, že by všichni poškození nabídku přijali a coiny prodali na burze. Je nutno dodat, že by takto získali zpět pouze zlomek ztracených mincí, nicméně díky šestiletému čekání mají tyto BTC i tak podstatně vyšší hodnotu.

Jak to teď vypadá s Bitcoinem? Na denním grafu se nám rýsuje docela zajímavá formace. Jste připraveni na další pořádnou korekci?

Potvrdilo se nám prasknutí bubliny? Bitcoin vytvořil nižší maximum!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.