Podvodníci okradli téměř půl milionu Turků – Kvůli tomuto vlády zakazují kryptoměny!

Podvodníci okradli téměř půl milionu Turků - Kvůli tomuto vlády zakazují kryptoměny!
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Turecká policie zadržela 62 osob při vyšetřování místní kryptoburzy Thodex, která byla obviněna z podvodu. Informovala o tom v pátek turecká státní tisková agentura Anadolu s tím, že státní zástupci vydali zatykače na 78 osob. Při nich bylo zjištěno, že jsou v kontaktu s Thodexem, přičemž 62 osob bylo zatím zadrženo v osmi provinciích.

Turečtí prokurátoři začali vyšetřování Thodexu ve čtvrtek poté, co právník jménem Abdullah Usame Ceran podal trestní oznámení na zakladatele Thodexu Fatiha Faruka Ozera pro závažný podvod.

Ceran tvrdí, že Ozer utekl z Turecka a že mohly být ukradené stovky milionů dolarů. Podle turecké policie Ozer utekl do albánské Tirany.

Máte obavy, že vás okrade vaše směnárna? V tom případě byste měli přejít na burzu Binance, kde navíc najdete široký výběr kryptoměn, možnost obchodování na páku a další skvělé služby. Majitelé Binance jsou dobře známí a burzu denně používají desítky milionů obchodníků.

Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na obchodní poplatky.

Lidé se nemohou dostat ke svým prostředkům

Thodex začátkem tohoto týdne náhle zastavil obchodování. Tento krok podle Cerana ovlivnil 390 000 aktivních obchodníků burzy.

Webové stránky Thodexu jsou v současnosti neaktivní. Začátkem tohoto týdne však údajně uvedly, že se burza dočasně uzavřela, aby umožnila vnějším investicím “lépe sloužit zákazníkům”, a že bude zavřena pět pracovních dnů.

Uživatelé Thodexu nedokázali vybrat prostředky nebo získat přístup ke svým účtům a tvrdí, že mohli být podvedeni.

Mezitím turecká rada pro vyšetřování finančních zločinů MASAK údajně zablokovala bankovní účty společnosti Thodex.

Ozer údajně myslel na to, že se před útěkem ze země vydá úřadům, nebo spáchá sebevraždu. Obě možnosti však znamenaly, že finanční prostředky klientů nebudou nikdy získány zpět. “Takže jsem se rozhodl zůstat naživu a bojovat, pracovat a splatit vám své dluhy,” řekl Ozer agentuře Bloomberg. “V den, kdy splatím všechen svůj dluh, se vrátím do své země a vydám se před soud.”

Mohlo by vás také zajímat: Turecká centrální btanka oficiálně zakazuje Bitcoin a kryptoměny

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.