Představení nové reality show – Cesta k milionu # 1

zdroj:kryptomagazin.sk

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Jak jste si jistě všimli, tak na našem YouTube kanálu ve spolupráci s Bitcoin Skupinou aktivně řešíme reality show s názvem cesta k milionu. Rozhodli jsme se, že ve větším rozsahu od dnešního dne tuto sérii jednou týdně budeme přinášet i zde.

Samozřejmě, v žádném případě se nebudeme stále točit pouze kolem zisků. Zachováme podobný koncept jako je na YouTube kanálu. Čili na úvod článku si řekneme co je nového na trhu a kde je zajímavé zainvestovat. Pak si do každého článku vyberu jedno zajímavé téma, které pro vás zpracuji. Výsledkem tedy bude možnost přímo kopírovat mé obchody a zároveň se vzdělávat v oblasti investování na burze.

Investice do kryptoměn

Neodmyslitelnou částí této reality show je bez menších pochybností pravidelné investování do kryptoměn, které já dělám jednou týdně. Z vybraného portfolia vždy aktivně nakoupím nebo prodám různé kryptoměny a postupně takto dosahuji progresu a zisku na portfoliu. Nejde o nic složitého a myslím si, že každý čtenář, nebo v případě YouTube odběratel, si najde to své.

Investice do akcií

Součástí této reality show je i investování do akcií, které provádíme v podobné formě jako v případě investování do kryptoměn. Máme vybrán seznam akcí, do nichž aktivně investujeme a děláme nákup. Občas přidáme nový spekulativní nákup do méně známější akcie. Důležité je však to, že investujeme pravidelně a do kvalitních aktiv. Rovněž v tomto případě budeme transparentní a každý den budete mít možnost nahlédnout do našeho účtu a do našich nových nákupů.

Pokud chceš získat přímou podporu v rámci reality show, tak primární obsah a několik vzdělávacích materiálů a videí na investování najdeš i v rámci našeho VIP členství.

  • LIVE Trading Room – Vše ze signálního členství a k tomu 24/7 přístup k profesionálním traderům, konzultace obchodů, portfolia a tvorba kvalitního a ziskového obchodního systému.

Viz také naše minulé videa:

Jak využít naši reality show

Námi vybudovaný obchodní systém a stejně tak aktiva které vlastníme jsou náš subjektivní názor. Záleží jen a jen na vás, zda chcete do této show jít s námi a prakticky kopírovat obchody. Nebo jste se sem přišli jen naučit něco nového. Jak jsem zmínil na začátku – cílem je vyhovět co nejširšímu publiku. Takže kdo sem přišel naučit se něco nového, tak je na správném místě. Kdo nemá čas na vzdělávání a přišel jen nakoupit, stejně si tu najde své.

Přístup do naší VIP skupiny, k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme slevu 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signályanalýzy a kurzy <<<

Toto bylo v rámci představení reality show. V dalším díle se už podíváme přímo na konkrétní příklady a investice. Těším se na vás. Ľuboš