[PŘEHLED TRHU] Bitcoin zase na 8000 $ – Který altcoin se vyplatí nakoupit?

Share This Post

Včera jsme zaznamenali menší růst Bitcoinu a spolu s ním i zbytku trhu s kryptoměnami. Po otestování supportu na hladině 7400 $ nastal odraz a je dost možné, že v nejbližších dnech budeme pokračovat směrem nahoru. Stále však platí to, co jsem napsal v posledním přehledu trhu, vytvoření nového high nedávám velkou šanci.

Na weekly grafu se objevila doji svíčka, na daily grafu se zase vykresluje formace Head & Shoulders (H&S). Já osobně to tedy vidím na 50% retracement, který by skončil zcela ukázkově na supportu 6000 $, kde bychom mohli chvíli konsolidovat a následně cca v půlce léta vystřelit.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Je však nutné dodat, že to všechno je jen můj názor. Budoucnost bude pravděpodobně úplně jiná. Nic nejde přesně podle plánu a pro krypto to platí dvojnásob. Bitcoin nás už mnohokrát překvapil. V případě, že budete obchodovat podle tohoto článku a proděláte, za vaše ztráty nemůžeme. Pokud máte zájem o kvalitní analýzu BTC, tak IXOYE dnes vydal skvělý přehled na Trading11. Prohlédnout si ho (a všechny ostatní analýzy) můžete již za jedno euro využitím našeho speciálního 1denního členství.

Trh dnes stagnuje – Tyto altcoiny jsou výjimkou

Trh s kryptoměnami po růstu z konce pracovního týdne zastihla stagnace. Hodnota Bitcoinu se za posledních 24 hodin prakticky nezměnila a další altcoiny jsou na tom podobně. Za zmínku ale stojí Litecoin (LTC), který si dnes připsal 2 % a předběhl tak v kapitalizaci čtvrtý Bitcoin Cash!

I Binance Coin (BNB) udělal slušná dvě procenta. Pohybuje se na hladině 32 $, tedy někde na půl cesty mezi nejbližším supportem (30 $) a nejbližší rezistencí (34 $).

Kdo včera nakoupil Ethereum Classic (ETC), asi je nyní spokojen. Tento coin totiž za posledních 24 hodin vytvořil až 7,5% zisk.

Samozřejmě, mnoho dalších altů dnes udělalo nějaká procenta. Obecně se však spíše čeká na to, co udělá Bitcoin. Pokud by vše pokračovalo podle plánu a vytvoří se druhé rameno formace H&S, je dost možné, že některé alternativní kryptoměny půjdou nahoru i o desítky procent.

Který altcoin se tedy vyplatí nakoupit?

Nerad to píšu, ale Bitcoin SV v poslední době vykazuje extrémně vysokou volatilitu a jeho hodnota neustále stoupá. Pravděpodobně jde o velké Pump & Dump schéma, ale je dost možné, že v sobě stále ukrývá nějaký potenciál. V každém případě buďte s tímto shitcoinem velmi opatrní a nedržte ho příliš dlouho, ale…

Přesně tak. Moje odpověď na otázku z nadpisu je, kupte nějaké BSV. Ne mnoho! Pouze pár. A pozici si zajistěte stoplossem. Ale BSV prozatím vypadá asi nejzajímavěji.

Co číst dál?

Víte o tom, že Kryptomagazín se rozdělil? Česká verze už není naše. Pokud máte zájem o nejkvalitnější zpravodajství o kryptoměnách v českém jazyce, najdete ho dočasně na webu Trading11.com.

[OFICIÁLNĚ] Značka Kryptomagazín KONČÍ! – CZ a SK verze prochází rozdělením + Co chystáme do budoucna?

 

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...