Přesun 700 000 ETH jen za 3 dny! Chystá se pumpa?

eth ethereum zelená

Mimoburzovní zůstatky náhle klesly o 700 000 ETH během pouhých tří dnů. Hlavní investoři největšího altcoinu Ethereum (ETH) pravděpodobně přesunuli téměř 200 milionů dolarů na burzy v náznaku, že pravděpodobně začne vyšší volatilita. Chystá se pumpa?

Údaje z analytického zdroje Santiment ze dne 23. července naznačily, že 700 000 ETH (182,7 milionu dolarů) si tento týden vyměnilo peněženky během tří dnů. Tyto peníze byly přesouvány top 100 velrybami. Připravovaly se tak na masový prodej nebo obchodování s ETH. Následující obrázek ukazuje tento masivní pohyb.

ETHETH / BTC zaznamenal v posledních týdnech obnovený zájem podporovaný fenoménem tokenu DeFi, který používá transakce pro přenos prostřednictvím protokolu ERC-20. Ethereum 2.0, dlouhodobá aktualizace protokolů mateřské sítě Ether, je připravena ke spuštění své poslední testovací sítě začátkem srpna.

Více o Ethereu 2.0 se dočtete zde – Ethereum 2.0 se blíží! Velká událost nastane za dva týdny

Býčí vyhlídky nejen pro ETH

Obchodníci v oblasti kryptoměn pomalu zmírnili své medvědí vyhlídky trhu, protože zejména Bitcoin získal zpět svůj rostoucí trend po dlouhodobé konsolidaci a dosahuje hodnoty nad 9 500 $.

Nesmíme však zapomínat na to, že dlouhodobě celkový trh nedosahuje od ATH vyšších lokálních maxim. Proto je ještě brzy mluvit o nastolení primárního trendu směrem nahoru. Trh je ale momentálně stále přesvědčen, že BTC má sílu dosáhnout pět čísel.

Čtěte dál

DeFi – Obrovský boj a příležitosti! Informujte se a nenechte si ujít „druhou ICO mánii“