25.07.2020 Update altcoinov – XTZ, LINK, ZEC

0
update analýza trading 11

Zdravím všetkých traderov a čitateľov trading11.com. V dnešnej rannej analýze sa ako tradične budeme opäť venovať altcoinom. Tento krát trochu nezvyčajne na úvod by som chce spomenúť komodity zlato a striebro, ktoré sa rovnako oplatí sledovať. Nie len že ich poháňa sila recesie, ale aj ďalšie tlačenie peňazí. Keďže po USA aj Európska Únia schválila veľký záchranný balík peňazí, ktoré vytlačia len tak z ničoho, tak naberajú na sile práve bezpečné aktíva ako zlato a striebro.

Pravidelné updaty a analýzy na Bitcoin môžete sledovať v tejto sekcii.

XTZ/BTC – Pokračuje v korekci

24.07. 2020 XTZ/BTC

Späť ale už k analýze altcoinov. Konkrétne sa pozrime na XTZ. Na grafe sa po dokončení expanding wedge patternu začína tvoriť ABC štruktúra, ktorá nám dáva príležitosť kúpiť za lacnejšie. Práve na tento bearish leg čakám a chcem nakupovať po korekcii.

LINK/BTC – Pozor na dump!

24.07. 2020 LINK/BTC

Podobný scenár očakávam aj na altcoine LINK, ktorý po veľkom bullish trende sa začína dostávať do korekcie. Na grafe stále chýba dokončenie vlny C, čo by mohlo naznačovať pokles až na golden ratio. Nakupovať chcem od hodnoty 52 000 satoshi.

Chceš obchodovať na burze a byť ziskový? Možno ťa bude zaujímať Vysoká škola tradingu.

ZEC/BTC – Stráca na bullish sile

Na altcoine ZEC sa s veľkou pravdepodobnosťou už dokončil bullish kanál.. Čo teraz očakávať? Na 90 % príde lokálna ABC korekcia. prikláňam sa k názoru, že sa môže vrátiť späť na tohtoročné low. Čiže budeme môcť nakúpiť opäť za lacno.

Autorom týchto analýz je Ľuboš Kovár z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácií získaš na tomto odkaze.

Využite 20 % zľavu na kurz v predpredaji a skombinujte ju s týmto zľavovým kupónom.

VST25

Tento kupón má desať použití
ZĽAVA 25%
na všetky produkty v našej Vysokej Škole Tradingu
platí na ČLENSTVO aj KURZ

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na