Ředitel produktu americké banky: Bitcoin dosáhne 318 000 $ v roce 2021

Ředitel produktu americké banky: Bitcoin dosáhne 318 000 $ v roce 2021
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Šéf produktu Citifxtechnicals New Yorské banky Citibank Tom Fitzpatrick dnes překvapil nejen své zákazníky, ale i celý svět. Prohlásil, že Bitcoin čeká obrovský růst a v roce 2021 se bude obchodovat za 318 000 $.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

To je cena, z níž se člověku točí hlava. Pokud se jeho předpověď opravdu vyplní, kapitalizace Bitcoinu naroste na šest bilionů dolarů (6000 miliard). Hodnota všech Bitcoinů se tak nebezpečně přiblíží kapitalizaci zlata. Vždyť, ne nadarmo se už léta říká, že Bitcoin je digitální zlato. Myslí si to i šéf Fedu Jerome Powell. V roce 2019 řekl: Studie od FEDu – Bitcoin není digitální zlato… zatím! Kdo ví, jak to vidí dnes?

Bitcoin HYPE je nyní opravdu šílený. Všichni čekají, kdy dosáhne historického maxima z roku 2017. Bude to už dnes? Zítra? Nebo nedejbože za týden? Kdy velrybám prasknou nervy a začnou prodávat? Nebo půjdeme na 30-40-50 tisíc dolarů? Vždy, když je na trhu taková euforie, je nutno si dávat pozor. Většinou to nevěstí nic dobrého.

Tom Fitzpatrick zároveň dodává, že toto rallye by bylo nejslabší v historii. Oproti předešlému historickému maximu svou hodnotu zvýší “pouze” o 1600 %. O Bitcoinu řekl, že tato kryptoměna je hlavně o velkých bullrunech, které následují tvrdé a bolestivé pády. “Volatilita Bitcoinu bude velmi vysoká, než se konečně usadí na predikované hodnotě.” (318 000 $)

StormGain

Čtěte také: TOP 3 altcoiny, které musíte držet v tomto bullrunu

Bitcoin je lepší než zlato

Fitzpatrick ve své prognóze zmiňuje i zlato. Očekává, že bude pozitivně ovlivněno hromadným tištěním dolarů, eur a celkově znehodnocováním největších světových fiat měn. Růst tohoto vzácného kovu však bude omezen, zatímco Bitcoin není limitován stejným způsobem.

“Při investování do (fyzického) zlata vzniká mnoho problémů jako bezpečné uložení, transport a mohli bychom ho také označit za příliš “staré”. Bitcoin jako finanční hedge je na druhé straně úplná novinka. Dá se s ním lépe pracovat, což z něj dělá lepší alternativu zlata.”

Aby podpořil své tvrzení, šéf Citifxtechnicals uvedl, že ve prospěch Bitcoinu hraje například snadno predikovatelné rozšíření zásoby mincí v oběhu se známým maximem (21 000 000 BTC), jednoduchá manipulace, triviální přeshraniční převody při správném použití i anonymita. Proto si myslí, že více investorů v nadcházejícím roce sáhne právě po této kryptoměně.

Wow! Zdá se, že banky konečně začínají chápat to, o čem kryptoměnová komunita mluví již 12 let. Bravo!

V neprospěch Bitcoinu ale podle šéfa Citifxtechnicals hrají nadcházející regulace (EU plánuje do roku 2024 kompletně zregulovat všechny kryptoměny). To může způsobit pořádný chaos. Na rozdíl od chystaných kryptoměn centrálních bank (eurocoin, digitální juan, …) Bitcoin nemůže být zkonfiskován…

Čtěte také: TOP 5 kryptoměnových vychytávek z Aliexpressu, které nesmí chybět pod stromečkem

Pokud Bitcoin opravdu čeká velké rallye, co pak budou dělat altcoiny?

Altcoiny však mají podstatně nižší kapitalizaci než Bitcoin, a tak není nutno do nich vložit spoustu peněz, aby udělaly obrovská zhodnocení. I proto měly v minulosti tendenci doběhnout a předběhnout Bitcoin, i když často s menším zpožděním. naší VIP skupině pravidelně analyzujeme Bitcoin a týdně se díváme na 10-15 dalších kryptoměn, které podle nás mají velký potenciál.

Pokud máte zájem o profesionální tipy a analýzy, s využitím tohoto kupónu získáte členství na 3 měsíce se slevou 20 %. Kupón platí pouze do půlnoci 18. 11. 2020.

STDL181120

koupě členství na trading11 s kupónem
Koupě členství na Trading11.com s kupónem

Předevčírem jsme ZDARMA zveřejnili jednu ukázkovou analýzu z naší VIP skupiny:

Analýza BTC, STRAT, SC, DCR, MAID – kde je ďalší target Bitcoinu?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.